[Elutasítva] Frederick Jhonson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Soma200311

Újonc
2024. 07. 21.
1
0
LV karakter
Frederick Jhonson

taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.

Személyes információk:
Vezetéknév: Frederick
Keresztnév: Jhonson
Születési hely és idő: Las Venturas. 2003.11.07
Anyja leánykori neve: Frederick Elizabett

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-305-8327
E-mail : somaferenczi@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen

Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért mivel látom hogy elég sokan futkorázznak és hát segiteni szeretnék nekik hogy eljussanak oda kocsival is illetve szeretek vezetni meg szeretek barátkozni

Miért pont önt vegyük fel?
Hogy miért? azért mert kedves ember vagyok illetve szeretek csapatba dolgozni és szeretek vezetni

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Hát az a véleményem a csapatmunkáról hogy ez egy nagyon jó ötlet mivel ha együtt dolgozunk akkor bizony kell a csapatmunka ha az nincs akkor csak egymással basszunk ki nyilván mindig lesz olyan ember aki nem szeret csapatban dolgozni de én nem az az ember vagyok én nagyon is szeretek csapatban dolgozni és jól érezni magam egy csapatban

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Címzett
Seemta Taxi
Feladó
Frederick Jhonson
Las Venturas
somaferenczi@gmail.com
Telenfonszám: +38-76-305-8327

Tisztelt Seemta taxi
Frederick Jhonson Vagyok Las Venturas-n 2003.11.07-én szülletem 14 évesen elköltöztem Los Santos ba és elvégeztem egy cukrász szakmát amiben nem tudtam elhelyezked ezért elkezdtem a Kukásoknál dolgozni de mivel csapatmunka az egyenlő a 0-al ezért felbontam és elmentem Állatgondózonak 19 évesen ami nagyon megtetszett amiben már hogy 2 éve foglalkozom de szeretnék egy új helyen ki próbálni magamat mivel már lassan 3 hónapja megvan a jogsim és szeretnék segiteni az embereknek.

Várom válaszát!


Üdvözlettel,
Frederick Jhonson




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Ferenczi Soma

Hány éves vagy?
20

Hány játszott perced van?
4

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
nem
Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
nem
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Frederick Jhonson
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
nem

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Eddig nem értem el semmit de nagyon élvezem itt a játékot eddig csak horgásztam

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
2-3 órákat

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen:

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Hogy miért engem? azért mert elég sokat tudnák lenni illetve szeretek csapatba dolgozni és imádok másokkal játszani

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Ferenczi Somának Hivnak 20 éves jelenleg állatgondozó vagyok szeretek játszani illetve 2-3 évet már játszottam mtan most tértem vissza Gta5 rp ből mivel itt minden sokkal jobban megvan csinálva minden illetve szeretem a focit Hala Madrid




Aláírás: Ferenczi Soma



Kelt.: 2024.07.21​
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.