Fred Norman Jelentkezése Las Venturas Taxiba [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lacika2005

Újonc
2019. 03. 17.
44
5
V4 karakter
Fred Norman
V2 karakter
Fred Norman
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

László vagy laci

Hány éves vagy?

15

Hány játszott perced van?

2129 perc (see v2 7000percem see v3 5000 perc kb)

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/undefined (Képpel)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/undefined (Képpel)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/undefined (Képpel)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

nem nem voltam

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

automra vagyok büszke

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

hétköznap 2-5 óra simán hétvégén egész nap vagy 5-10 óra

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

igen mind 2-vel

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Inteligens,megértő 2-3 éve rp tapasztalatal rendelkezem,hamar barátkozok,imádok kocsit vezetni,Ismerem a várost.Szorgalmas vagyok.Jó a kommunikációs kézségem

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

László vagy Laci 15 éves Hajdu-Bihar megyében élek nagyon szeretek itt lakni nagyon sok jó tulajdonságom van de vannak rosszak is pl:picit türelmetlen és stb.mostani legeső tervem még vagy 2-3 év a jogositvány és nagyon szeretnék a taxizás iránt fejlődni.Kiskorom óta az életem része a számitógépes játékok kb. 8 évesen kezdtem a CS 1.6-al majd amikor kijött a CS:GO arra váltottam és a mai napig játszok vele, de emelett még rengeteg olyan játék van amivel szivesen játszok ezek közé tartozik a SeeMTA is.

Emellett nagyon sokat sportoltam rengeteget fociztammég nagyon sok sportot próbáltam ki de ez a kettő volt ami úgy igazán megfogott.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Fred Norman

Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas Medical Center 1990.07.08

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Fred Eva

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

igen érvényesek

Miért szeretne ide jelentkezni?

Méltonak érzem magam erre a munkára és szeretném csinálni és az embereknek segíteni A pontbol B-be elmenni és amiben tudok segítek nekik.Mivel mindenkinek fontos az idő szeretnék segiteni az embereknek, hogy késés nélkül időbe oda érjenek A-ból B-be kényelmesen. Valamint imádok vezetni kiskorom óta az volt az álmom, hogy megszerezzem a jogsim és mióta ez megvan kb. éjjel nappal úton lennék

Miért pont önt vegyük fel?

Méltonak érzem magam erre a hivatásra megvan a vezetői engedélyem és minden ami kell hozzá referenciáimal együtt.Remekül ismerem az egész várost, régóta megvan a jogositványom e végett elég jó vezetési képeségekkel rendelkezek

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Én magam nagyon szeretek csapatban dolgozi meg együtt is értek a csapatal de egyedül is elvagyok a csapatmukának a része az is hogy ne csak én tegyek a csapatért hanem mindenki vegye ki a részét ne legyek őnző.Szerintem a csapatmunka egy nagyon jó és fontos dolog ha megvan a kellő összhang meg egy jó vezető. Nyilván ha jó az összhang, jó a hangulat.

Ezáltal egy ilyen munka aminek alapvető köve a csapatmunka egy jó szórakozás is lehet.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen ez természetes

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

12 éves voltam amikor elkezdtem érdeklődni a kocsik és a vezetés iránt. Amint betöltöttem a 17-et egyből elkezdtem a B kategóriás személyautó vizsgáját kezdeni, sikeresen. Majd elkezdtem egy posta szállító cégnél dolgozni, sokszor kaptam dicséretet. Odafigyelek a saját kocsimra és sokat is költök rá de a bisztonságért mindent.Viszont a taxizás nagyon megfogott mivel nem megállás nélkül kell levezetni adott szakaszokat hanem egy-egy utas között ha úgy van pihenni is lehet egy kicsit.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Norman Dimitry vagyok nagyon sok munkahelyen voltam kamionos voltam abba bele untam 10 évig csináltam és nagyon sok volt belöle utána bányász voltam azt 8,5 évig csináltam és nagyon szeretem de azt is nagyon meg lehetet unni .utána üzletember voltam sok kocsit adogáltam el vettem adtam el ez ment is egy kicsi idejigelmentem munkát megint.


Aláírás:Fred Norman SAJÁT NÉV

Kelt.:2019.10.22 DÁTUM
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopontja: Ha neked megfelel, akkor ma 19:00 körül keress fel minket TS-en.
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
  • Imádom
Reactions: lacika2005
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.