Fred Cooper jelentkezése a See Game Helpdesk csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gerőcs

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
106
92
V4 karakter
David Saunders
LV karakter
Andrew Kydd
V2 karakter
Joseph Armando
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ Engem Gerőcs Benjáminnak hívnak.Jelenleg 16 éves vagyok Balassagyarmatra járok iskolába A Balassi Bálint Gimnáziumba ahol jelenleg 10. osztályos vagyok.Balassagyarmattól nem messze élek egy kis faluban melynek a neve Nográdsipek.Szabadidőmet vagy a gép elött töltöm vagy a haverokkal talákozunk és beszélgetünk.Hobbiaim közé tartozik még a teniszezés illetve a kerékpározás]

Mióta játszol a szerveren?

[Én a szerverre 2016-ban regisztráltam de aktívan 4 hónapja kezdtem el játszani és ez idő alatt 17000 percet sikerült szereznem]

Eddigi elért dolgok:


[Igazából nekem a pénz, kocsi sosem volt egy cél, nekem mindig az volt a célom,hogy megértő, és jó fej baráti társasághoz, illetve közösség tagja legyek, és ezt mind megkaptam az ORFK-ban, ahol Törzsőrmesterig jutottam el, majd később kisebb-nagyobb problémák miatt leadtam. Azóta is tartom a kapcsolatot az ott megismert barátaimmal.Azóta is napi szinten játszok illetve rp-zek velük]


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Én azért szeretnék a See Game Helpdesk tagja lenni mivel én nagyon szeretek segíteni másokon, mint IRL, mint a játékba, amikor egyik ismerősőm megkapta az adminsegédet, akkor gondolkodtam el azon én is ,hogy én is lehetnék akár adminsegéd, szeretném magamat kipróbálni nagyobb kaliberű szerveren is mint ez.]

Miért téged válasszunk?

[Én szerintem azért lennék alkalmas eme szerepkör betöltésére mert,több helyen is volt tapasztalatom ilyen munkakörben illetve segítőkész,barátságos,megbízható vagyok meg csapatban és nyomás alatt szeretek dolgozni igazán. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A szerveren töltött időmnek a teljes egészét tudnám a feladataimra szánni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Én a hétköznapokon öt-hat órát hétvégén pedig akár nyolc-kilenc órát is fent tudnék lenni.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmagyarázánám az említett személynek hogy én adminsegédként az autóját nem tudom megszerelni illetve leírnám neki hogy az adminok se szerelnék meg a kocsiját indokolatlanul, ha továbbra is folytatja a üzenetek írását figyelmeztetném hogy fejezze be az ilyen üzenetek írását, mivel én segíteni ebben nem tudok neki,ha továbbra is folytatja akkor meg megkérnék egy admint az adminsegéd chaten hogy intézze az illetőt,mivel a problémájában én nem tudok segíteni neki. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Nekem ha civilként kéne bemutatnom akkor, én azzal kezdeném hogy elmondanám,hogy a szerverén két szerelő telep található meg,1 Los Santosban nevezetesen See City Car Service melynek a telefonszáma 222-222(/call 222-222) 1 pedig San Fierróban nevezetesen Fix&Drive Car Service melynek a telefonszáma 444-444(/call 444-444).Ezek után a játékost elvinném a fent említett két telepre és elkezdeném a bemutatásukat az első és a legfontosabb dologgal a sávokkal.Elmondanám mind a két telepnél hogy melyik a gyors illetve melyik a sima sáv.A sima sávon az autó kategóriájának illetve a törési állapotának megfelelő áron szerelnek, A gyors sávnál elmondanám neki hogy ott nincs kárfelmérés ott egy fix ár van ami 700.000Ft.Ha frakció tag lennék akkor a fent említett dolgokon kívül elmagyaráznám neki hogy mi alapján számoljuk ki az árakat(program) megmutatnám neki az átöltözési helyet,folytatnám azzal a magyarázást hogy a szerelési rendszer két részre tagolható a paneles elemekre illetve a leszerelhető elemekre.Kettő között a különbség az hogy az egyiknél rányomsz a panelbe az elemre és megjavítja a leszerelhetőnél pedig az hogy leszereled elviszed a cp-be kapsz egy újat és felszereled.Ha esetleg a le-fel szerelésnél buggos valami ami néha előfordulhat akkor adminisztrátori segítséget kell kérni.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[
bwPnLoz.png

Az első és a legfontosabb hely a szerver gócpontja a városháza.Itt tudunk munkát felvenni illetve a(z) a legfontosabb iratokat is itt lehet kiváltani
vHj98bK.png
-
Második hely a felvett munkák különböző telephelyei mivel ezek nélkül a felvett munkát elkezdeni nem tudja és így pénze sincs belőle.
-
Nof12zr.png

A harmadik hely az autós iskola mivel jogosítvány egy nagyon fontos irat és a munkák nagy részéhez elengedhetetlen.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Ha betanitás szükséges neki, vagy ha adminsegéd chaten szólnak, hogy betanitás szükséges XY játékosnak, és hogy ha fontos személy vagyok az RP szituációban, akkor megbeszélném a többi illetővel, hogy ezt az RP szituációt most el kell halasztanunk, mivel betanitásra van szüksége egy kezdő játékosnak, ha pedig nem vagyok "annyira" fontos személy, akkor is irnám OOC chatre, hogy betanitás miatt el kell hagynom ezt a szituációt, ha viszont PM-ben kérdez tőlem egy játékos, akkor abbahagyom abban az RP szituációban elkezdett tevékenységeimet, miután válaszoltam neki, akkor folytatom az RP-t.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Ha egy játékos egyNonRp-s hírdetést publikálna ki, akkor ha mondjuk nem ilyen komolyabb hirdetés, mint pl. Illegál-legálba, akkor PM-ben (/vá) válaszolnák neki,hogy ez nonRP-s hirdetésnek minősül, mert legál hirdetésfülbe hirdetted az illegált, leirnám neki,hogy következő esetnél figyeljen oda, mert ez szankciót vonhat maga után, viszont ha pl. Szidás lenne, akkor az adminsegéd chaten keresztül képpel, vagy akár egy loggal bizonyitanám az admin fele, hogy ez a játékos nonRP-s hirdetést adott fel.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnos egyszer hibáztam és ezért szankciót is kaptam amit azóta nagyon meg is bántam. + [https://imgur.com/a/r4pdxE5]]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam bannolva a szerverről + [https://imgur.com/a/r4pdxE5]]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Jhnny

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Szia ,a lapod átolvastam és engem meggyőztél
Teljes mértékben Támogatom !​
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Szépen kifejtetted válaszaidat, esetleg pár képpel bővíthetnéd és tökéletes lenne.
Az az egy jail belefér, mindenki hibázik.
Sok sikert, jó lesz ez.
Hajrá!
 

Jhnny

ave atque vale
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 642
2 577
LV karakter
sean.fraser
Rendőrségben ismertelek meg, akkor még khm tudjuk minek gondoltalak, de miután beszéltünk megváltozott a véleményem, és nagyon segitőkéz, és normális embernek ismertelek meg. Mindig is segitettél nekem , és a többieknek. Sok sikert. :D
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.