Franklin S Guliermo - Daniel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 24.
28
10
V4 karakter
Benjamin Goodwin
LV karakter
Drake Gilmore
V2 karakter
Akio Sayuki
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Franklin S Guliermo


A ban időpontja:
Nem tudom


A ban időtartama:
Örök


Moderátor neve, aki bannolt:
Daniel


A ban oka:
You are banned permanently. Reason: "Bannolva nem jösz fel, Moderátor elöli kilépés. By: Daniel"


Amiért szeretnéd az unbant:
Mert meg bantam amit tetem es csak igy tudnek a szervere is visza menni mivel banolva vagyok kérem szépen hogy meg adnad nekem az UBt TSre


Megjegyzés:
Elore is koszi a választ
 

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
27
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Szia, máskor írd le a TS nevedet is (Beni) Miért voltál alapból banolva mikor úgy feljöttél? Illetve banolva, azaz kitiltva, miért jöttél fel?
 
2019. 01. 24.
28
10
V4 karakter
Benjamin Goodwin
LV karakter
Drake Gilmore
V2 karakter
Akio Sayuki
Szia pont az van hogy en nem tudom miert letem banolva mert volt egy admin ugy es az utan banoltak de nem tudom miert . es nagyon szeretnel letszives meg kapni a UB ts ha lehetseges mivel atol fug hogy tudok e meg jatsazni v3 mivel fel kell menem beselni egy adminal de ameg nem vagyyok visza engedve ts adig nem tudok semmit csinalni . Orulok hogy visza irtal remelem meg kapom az UB ts elore is koszi a valast . A hejes iraszert bocsi nem vagyok magyar.
 

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
27
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Már emlékszem rád, te voltál Thomas Rich-el mikor volt egy admin ügy, ti meg közbe live-oltátok az ügyet. Egyelőre nem adok még UB-t, Próbáld meg később! Zárható / helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.