Franklin Parker Jelentkezési lapja a Fix & Drivehoz![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

darkmartin1

Újonc
2019. 02. 23.
19
1
20
Tiszabezdéd
V4 karakter
Miller Hemsworth
V2 karakter
James Reynolds

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Martinnak 17 éves vagyok! ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2017-11-20 óta játszok! 11555 perc!~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/zERV7f5 https://imgur.com/Tdd46e3 https://imgur.com/dt2K3bO ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 2-3 órát hétvégén többet. Igen tudnám teljesíteni a leírt és elvártakat ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Kaptur Martin vagyok Szabolcs Szatmár bereh megyében élek. Van egy kutyám. Régebben fociztam, de aztán abba hagytam. Gimnáziumba járok, amit nagyon szeretek. Körül belül 9 éves korom óta játszok számítógépes játékokkal. Korábban játszottam Samp szerveren de már abba hagytam és átjöttem Mta-ára.Samp szervereken rendőr voltam. Az a szerver bezárt, nem tervezek vissza menni Sampra, mert nem játszottunk rajta valami sokan(20-30ember). Játszottam GTA IV-vel,GTA V-vel . Kijátszottam mindkettőnek a sztoriját legtöbbet a Gta IV-vel játszottam. Mostanában Sniper Elite 3, Pubg lite-a, Outlast, Call of duty Modern Warfare 3 és MTA-val játszok. Néha Pubg lite-al szoktunk játszani a Haverokkal. Hétvégén sok időm van játszani Mta-án. Mindig is szerettem volna RP szerveren frakcióban elhelyezkedni.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Franklin Parker ~


Születési helye, ideje:

~ 1994.08.14 Los Santos Hospital ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mindig is érdekeltek a járművekkel kapcsolatos dolgok, főleg a szerelésük. Még egy próbát szeretnék magamon tenni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Franklin Parker vagyok, születtem 1994.08.14-dikén a Los Santos Hospital. Édesanyám Jessica Clayton aki elárusító, illetve édesapám Jason Parker szerelő volt. Apám sokat segített nekem a garázsban 2 naponta az autóm szerelésében hiszen nagyon érdekel a szerelés, mint munkaág. Dolgoztam taxisként csak hát sajnos volt pár családi problémám ami miatt ott kellett hagynom. Tanulmányaimat szerelő szakmához igazítottam, és ez szerint végeztem el őket. Kölyök korom óta szerelő szeretnék lenni. ~

Aláírás:

Franklin Parker

Milu válasza:
Van 12 órád frissíteni az IG nevedet.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.