Franklin Parker Jelentkezése a Fix&Drive-hoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

darkmartino1

Újonc
2019. 07. 06.
9
0
20
Tiszabezdéd
V4 karakter
Jack N Davidson
LV karakter
Jack N Davidson
V2 karakter
Franklin Parker
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Martin! 17 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-11-20, 22419 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/LoX8Nd3 https://imgur.com/cyy4dYJ https://imgur.com/giv34uS ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 5-6 órát! Igen tudom teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat! ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Kaptur Martin vagyok Szabolcs Szatmár bereg megyében élek. Van egy kutyám. Régebben fociztam, de aztán abba hagytam. Gimnáziumba járok, amit nagyon szeretek. Körül belül 9 éves korom óta játszok számítógépes játékokkal. Korábban játszottam Samp szerveren de már abba hagytam és átjöttem Mta-ára.Samp szervereken rendőr voltam. Az a szerver bezárt, nem tervezek vissza menni Sampra, mert nem játszottunk rajta valami sokan(20-30ember). Játszottam GTA IV-vel,GTA V-vel . Kijátszottam mindkettőnek a sztoriját legtöbbet a Gta IV-vel játszottam. Mostanában Sniper Elite 3, Pubg lite-a, Outlast, Call of duty Modern Warfare 3 és MTA-val játszok. Néha Pubg lite-al szoktunk játszani a Haverokkal. Hétvégén sok időm van játszani Mta-án. Mindig is szerettem volna RP szerveren frakcióban elhelyezkedni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Franklin Parker ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Hospital 1994-01-30 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Főként azért, mert szeretek szerelő lenni és szeretem is csinálni.Szeretnék minél több embert megismerni. Szeretnék pozitív élményeket.Meg szeretném Újoncként megismerni a most működő Fix&Drive hívott frakció vezetőit, szerelőit és mindenkit.Szóval már van tapasztalatom a szereléshez. Így külsős szemmel nagyon tetszik ez a frakció. Talán a legjobban ez a cég fogott meg.Még mindig az motivál hogy a Fix&Drive tagja legyek .Nagyon remélem, hogy kapok támogatásokat, és a vezetőség befogad engem~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Franklin Parker a nevem, 1994-01-30-én születtem Los Santosban. Los santosi általános iskola tanulója voltam amit 2000-ben kezdtem el, majd 2009-ben továbbtanultam a Los Santosi Műszaki Szakképzési Centrumban, ahol autószerelő és egyben az autóelektronikai műszerész szakmát sikerült elsajátítani. Sikerült a legkorszerűbb, és a legjobb szerelési technikákat megtanulni, és megtapasztalni is. Szakmai gyakorlatomat egy kis autószerelő szalonban töltöttem, ahol sikerült megtapasztalnom a csapatmunkát, és az autószereléshez tartozó szükséges ismereteket, amit az iskolában nem tanítanak. Nagyon megvoltak velem elégedve a gyakorlat ideje alatt tehát a szakmai gyakorlatomat sikeresen végeztem el. Azután pedig következett az Érettségi, és a nyelvvizsga. Mindkettőt sikerült megszerezni, és szinte kitűnő osztályzataim születtek. Amikor elvégeztem az iskolát, nem került kérdésbe, hogy szeretnék még többet megismerni az autószerelésről, és amikor tehetem, elmegyek egy képzésre, hogy ne maradjak le a korszerűsített autók javítási technikájáról, és a korszerű szerszámokat is szívesen kipróbálom. Amióta végeztem az iskolában, azóta rengeteg képzésen voltam, tehát ismerem a ma legmodernebb autók minden kis zugát. Ahogy telik az idő, rájöttem, hogy a legjobban nekem való szakmákat választottam.~

Aláírás:
Franklin Parker
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.