Franklin Blackwood ötletei

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Franklin Blackwood >

Ötleted:
< 1 - A fegyver helyzetének változtatása: Sokkal reálisabbnak tartanám, hogyha a nagykaliberű fegyver nem a karakter hátán lenne, hanem mondjuk előtte a mellkasánál, úgymond a nyakába akasztva. Lényegében ne olyan helyzetben legyen a fegyvert mint a ninjanak a kard. (Ez alol kivételt élvezne a sniper, és a spaz. Ezek azon fegyverek, amit még realisztikusabbnak tartok, hogy a hátán van)

2 - Fegyver fogásának változtatása: Szintén sokkal realisztikusabbnak tartanám, hogyha a fegyvert amikor valaki kézbe veszi, akkor nem lógatja azt, hanem két kézzel fogja. (lásd: /walk 28, /walk 1) Ezt a sétastílust lehetne átdolgozni szerintem.

3 - Handlingek javítása a hóban: Szerintem túlságosan csúsznak az autók, lehetne egy kicsit javítani a tapadást

4 - Vízbe való sokkolás szabálypont változtatása: Elég unalmas, hogy szinte mindegyik menekülés a vízbe végződik, ezért lehetne változtatni a szabályt, miszerint tilos a vízbe sokkolni. A tévhitek ellenére az áram arra nem fog hatni aki lesokkolja, mivel műanyag a Taser. Szívrohamot sem fog kapni, mivel a víz csak vezeti az áramot, és nem pedig erősíti annak erősségét.

5 - Hud: Hud feljavítása, igazából ez már elég régi szerintem, gondolok itt arra, hogy ahol jelzi a HP-t kaját stb... lehetne modernizálni.

6 - 1-2 item átnevezése: Gondolok itt arra, hogy sok item neve el van írva. pl: "Fórró csoki" "Személyigazolvány". Jelenleg erről a kettőről tudok, szerintem nem ártana őket átnézni

7 - ATM: Az itemlistet böngészve rátaláltam a bankkártyára, és be lehetne hozni, hogy ATM-be/-ből a pénzt, be/ki venni csak bankkártyával lehetne.

8 - melow: A backup hívása /melow-val történjen meg. Ez főleg buktatásoknál az NNI számára nagyon kedvező lenne.

9 - ATM: Az üzemképtelen ATM jelzés tünjön el 1 óra után, elég zavaró, főleg ha ugyan ott fúrják meg.

10 - Ablak: Minden ablakok külön-külön lehessen lehúzni.

11 - 3D blippek: A 3D blippek beállítását mentse

12 - BMW X5: Szerintem a szerveren nagyon jól mutatna egy BMW X5
>


Megjegyzés:
< Nincs >
 
Utoljára szerkesztve:
2020. 01. 12.
50
116
22
Kiskunmajsa
kpss.su
V4 karakter
Eduard Konrov
LV karakter
Che Carrera
V2 karakter
Ghadaffi Muhammar
Szervusz!
A 4.-ik ponttal felkeltetted az érdeklődésem, miszerint a vízben is lehet sokkolni, eleinte szkeptikus voltam evvel kapcsolatban, azonban pár google kereséssel később már egyetértek veled e-téren. Újonnan szerzett tudásom nem más mint, hogy a sós vízben (szerintem vehetjük sósvíznek a v2-n található vizet) A sokkoló egyenárama ugyanolyan hatékon lenne, feltéve ha mindkét elektróda célt talál, mint szárazföldön. Az egyetlen eset ahol ennek az ellenkezője lenne igaz, váltakozóárammal következne be. A többi ponttal is egyetértek, bár az utolsó keltette fel az érdeklődésem a leginkább, elég komikus azt látni hogy esetenként 4-5-en úsznak a vízben, főleg most télen.
 
  • Tetszik
Reactions: NgyVktr

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Hellóka, nagyon jól összetett ötlet született általad. Teljes mértékben jól átgondolt, és ésszerű, viszont én csak is kizárólag ezek közül a 4. pontot tudnám teljes mértékben támogatni, és a szerveren is jó lenne látni.
2 - Fegyver fogásának változtatása: Szintén sokkal realisztikusabbnak tartanám, hogyha a fegyvert amikor valaki kézbe veszi, akkor nem lógatja azt, hanem két kézzel fogja. (lásd: /walk 28, /walk 1) Ezt a sétastílust lehetne átdolgozni szerintem.
Ezzel az a gond, hogy volt ez a lehetőség, mikor a CJ futás engedélyezett volt a szerveren, akkor úgy vette elő, hogy a két kezével fogta, viszont nem tudtál vele futni és csak kinézetre volt jó.
1 - A fegyver helyzetének változtatása: Sokkal reálisabbnak tartanám, hogyha a nagykaliberű fegyver nem a karakter hátán lenne, hanem mondjuk előtte a mellkasánál, úgymond a nyakába akasztva. Lényegében ne olyan helyzetben legyen a fegyvert mint a ninjanak a kard. (Ez alol kivételt élvezne a sniper, és a spaz. Ezek azon fegyverek, amit még realisztikusabbnak tartok, hogy a hátán van)
Ezzel annyi probléma van, hogy néhány pozíció felvételekor brutálisan véleményem szerint hülyén nézne ki, ha egy- két fegyver a mellkasán lógna a karakternek. Ötletnek nem rossz maga az elképzelés, csak jelenleg a megvalósítását nem tudom néhány szituációban elképzelni.
3 - Handlingek javítása a hóban: Szerintem túlságosan csúsznak az autók, lehetne egy kicsit javítani a tapadást
Szerintem nincs ezzel baj, a szerveren minden évben ez van, és ezt az 1-1,5 hónapot gond nélkül ki lehet bírni az év 12 hónapjából. Nem látom értelmét azért minden kocsi handling téli változatát átdolgozni, mert éppen 250 playerből 100 éppen nem tud megbirkózni a csúszás okozta problémákkal.
4 - Vízbe való sokkolás szabálypont változtatása: Elég unalmas, hogy szinte mindegyik menekülés a vízbe végződik, ezért lehetne változtatni a szabályt, miszerint tilos a vízbe sokkolni. A tévhitek ellenére az áram arra nem fog hatni aki lesokkolja, mivel műanyag a Taser. Szívrohamot sem fog kapni, mivel a víz csak vezeti az áramot, és nem pedig erősíti annak erősségét.
Ezt jól kifejtetted, és alátámasztottad, és ez valóban így is van. Sokkal, sokkal jobb lenne, ha ezt engedélyezné a szerver vezetősége, mert az, hogy 10/8 ember a vízbe ugrat a kocsival, ugrik, fut, hogy ő ezzel talán elkerülje az elkapást. Igen ám, de így is úgy is el lesz ott kapva, és ezzel visszaélni, hogy oda nem sokkolhat a rendvédelem elég nagy probléma. Gyakorlatilag megspórolná mindenki azt a szenvedést, és a Hosszú Katinka féle VB aranyérmet, hogy a fél mapot átúszva egyszer el lesz kapva. Helyette az első 10 méteren kapna egy sokkolást, és viszont látásra. Nem még +30-40 percig szórakozni vele, és még nincs beleszámolva az, ha esetleg ő még PG-zik, vagy valami hasonló...
 
  • Tetszik
Reactions: #Ryan és NgyVktr

#Ryan

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
67
Pécs
V4 karakter
Owen Saunders
LV karakter
Nick Keaton
V2 karakter
Ryan O'Keane
Halao. Igazából jól összeírtad nincs vele baj. A fegyvertartás igazából mindegy szerintem, de jó. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: NgyVktr

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Szia! A 3. pontot Nem támogatom, szimplán azért, mert szerintem az hogy csúszik az autó hóba, normális.
Az 5. pontot Sem Támogatom. Szerintem ezek a Hudok teljesen jók, és klasszikusak.
A többivel mind egyet értek, és Támogatom is azokat!
Kellemes ünnepeket!
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Az a gond túlságosan is csúszik, ilyen valóságban sincs hogy minden kanyarba driftelve kell bemenni, vagy ha 50-80km/kh-val mész eggyes kanyart be sem tudsz venni mivel átsodródik a jármű a másik sávban. Kamionnal meg egy dombon sem lehet felmenni. Múltkor pont azt lesegettük hogy mindenki szenved vele. Ez túl lett állítva a normál értéknél szerintem is. Lehetne csökkenteni vagy esetleg egyéb lehetőségek is szóba jöhetnek. Mondjuk a hólánc, de azt városon bellül sem használják való életben sem. Így ez kilőve, bár városon kívül jól jöhetne...
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Első, és az utolsó pont jöhetne.
Szerintem a vízbe sokkolás maradjon csak úgy ahogy van, fentebb leírták hogy így is elkapják a menekülőt.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ötletek nem rosszak, viszont ezt a sokkolást nem zavargatnám. Ha a vízbe nem lehetne sokkolni kb a fél szerver Baywatch-ot játszana.
Ezt akarja változtatni mivel a vízbe nem lehet sokkolni és a fél szerver Baywatch-ot játszik
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hali, szerintem van ami jó ötlet, illetve van ami teljesen felesleges. Ki is fejteném a véleményem erről az ötlet packról.

1. Felesleges, ez így jó ahogy van, nem kell hozzányúlni.
2. Nyílván realisztikusabb lenne, de ez így jó ahogy van, ehhez sem kell hozzányúlni.
3. Ez jó ötlet, vagy akár gumik behozása tuningba. (Négyévszakos, téli, nyári).
4. Így van, eddig azt csinálta sok ember, hogy legalább a lábát ellőtték az illetőnek, csak olyan szabályokkal, mint pl:"fegyvertelenre tilos lőni, ez alól nem kivétel a vízben való menekülés sem" nem lehet semmit sem kezdeni a Hosszú Katinkákkal, ezt le kell nyelni, ameddig meg nem unja.
5. Jó ötlet lenne az újdonság.
6. Jó ez így.
7. Felesleges.
8. Ezt adom, nem csak NNI részére lenne jó.
9. Jó ötlet, bejöhetne.
10. Jó ötlet lenne, legalább nem bugolna be az ablak, ha pullozik az ember pl hátsó ablakról.
11. Ez egy kis apróság, ám jó lenne ha mentené.
12. Igazából szerintem is elég jó lenne ha bekerülne az X5.

Mindenesetre remélem bekerül pár újdonság innen is. :)
 
  • Tetszik
Reactions: #Ryan

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Csáó nagyon jó ötletek, csak támogatni tudom öket, hajrá mielőbb kerüljenek be, főleg a huddal, és a fegyverrel kapcsolatban az ötlet.
A sokkolásról pedig maradjon a szabály csak változtassanak benne hogy pl: ha üldöznek nem menekülhetsz be a vízbe.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Endrow69

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Fegyvert tényleg foghatná máshogy, szinesebbek lennének az élményképek vagy legalább valami anim jöhetne mint amilyen a “gugol” csak a karakter állna.
 
  • Tetszik
Reactions: A Dwayne

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
1 nem
2 állíts akkor sétastílust
3 már nemsokára vége.. bírjátok ki :giggle:
4 SA - ezzel kapcsolatosan ide fog írni
5 ez a V2 es. Így marad.
6 Átnézem
7 Direkt nem használjuk
8 SA -k azt mondták hogy ez teljesen felesleges.
9 Elutasítva
10 anyósról lehetlesz lehúzni, el lett egy másik topicba fogadva az Tamási által
11 elfogadva
12 nem jó topic
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és pasa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.