Franklin Blackwood-Metty

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Franklin Blackwood >

Panaszolt fél admin neve:
< Mettyu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Ha nem veszi el a ticketet az ic ügy >

Bizonyítékok:
<
[2020-04-18 22:51:41] [Output] : [Küldött PM]: Mettyu (200): szia egy gyerek nem veszi el a csekket
[2020-04-18 22:51:52] [Output] : [Segítség] Admin[2] Mettyu: szia, ic ügy.
[2020-04-18 22:57:15] [Output] : Admin[5] kojo: (( Nem bújhatsz ki ticket alól, mindenképpen megkell kapnod. ))
>


Megjegyzés:
< Egy srác nem szerette volna elfogadni a ticketet, majd ezzel felkerestem Mettyu-t és azt a választ kaptam, hogy ic ügy, ezzel más admint felkerestem, ő azt mondta hogy nem lehet alóla kibújni, ezt a logban is lehet látni. >
 
  • Hűha
Reactions: TheMelvin

TheMettyu

Veteran ?
2019. 02. 24.
122
101
23
Germany
V4 karakter
Matthew Kydd
LV karakter
Matthew Kydd
V2 karakter
Matthew Kydd
Halihó !

Elsőnek is te egy OMSZ-es példát hoztál fel, de felteszem a kérdést, mit csináljon szegény mentős ha nem veszi el a ticketet az adott játékos? Megverje? Lábon lője? Kényszerítse ? na de hogyan? A mentősöknek nincs meg az a lehetőségük, mint a rendvédelmiseknek. :)

Ha jól láttam, te PD-s vagy, nyújtod a csekket, de nem veszi el.. számtalan más módja van annak, hogy a csekk valamilyen formában nála maradjon, akár kényszerítő eszköz használata, akár más..
Tartom magam ahhoz, hogy amit IC le lehet rendezni, természetesen normálisan, szabályokat betartva, azt ic rendezzük le, ne egyből az legyen, hogy admint hívunk.

Amennyiben felkerestél volna teamspeaken, szívesen elmagyaráztam volna részletesebben is, de nem így tettél.

Részben értem mi a problémád, viszont kérlek gondold át azt amit én írtam.

Természetesen amennyiben az lesz megállapítva, hogy hibáztam, abban az esetben vállalom a következményeket.

Várom a bírálatot.
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni.

TS-en várok mindenkit a várómban 16:00-kor!
 
  • Tetszik
Reactions: TheMettyu

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Mettyu, akkor te azt állítod ha egy pd-stől nem veszik el a csekket akkor lőjjem lábon? Ezért 300perces fegyvertelenre nem lősz indokkal kapnék jail-t
 
  • Vicces
Reactions: Bone és cikmar

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
TS-en megbeszélve.

PK jogos.
Szóbeli figyelmeztetést kap Mettyu.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.