Frank Soprano Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Frank Soprano

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
63
30
V4 karakter
Frank Soprano
V2 karakter
Frank_Soprano
nnilogo.png


Nemzeti Nyomozó Iroda jelentkezési formanyomtatvány


A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés autómatikus elhelyezést/elutasítást jelent.


IC


Teljes neve
-Frank Soprano-

Születési helye, dátuma
-Los Santos, 1995,04,28-

Bejelentett lakcíme
-Los Santos, Greeton Street 1/B-

Telefonszáma
-409758-

Mik voltak a korábbi munkahelyei, és miért váltott?
-Nemzeti Adó És Vámhivatal volt a legutolsó munkahelyem és költözés miatt hagytam ott a munkám-

Miért szeretne nyomozó lenni?
-Mindig is egy célom volt hogy egyszer nyomozó lehessek és hogy elérjem később az álmaim régen édesapám is nyomozó volt és az ő nyomdokába szeretnék lépni-


Miért válasszuk magát?
-Egy Szorgalmas,Megbizható,Erős Magas ember, aki szeret csapatban dolgozni,hamar tanulékony,-

Rendelkezik ismerősökkel az állományunkban?
-Nem-



OOC


Neved
-Haboczky Dániel-

Életkorod
-20-

Mióta játszol SeeMTA szervereken?
-2016 óta játszom a see mta szerverein-

Hány játszott perced van a szerveren? (10.000 perc minimum)
-14584 perc-

Milyen frakciókban voltál eddig, és miért léptél ki?
-Honvédség Megszünt,Navból inaktívás miatt-

Miért szeretnél NNI-s lenni?
-Szeretnék egy jó közösségbe tartozni, új embereket megismerni, jól érezni magam-

Tudnád teljesíteni a kötelező, 1000 percet?
-igen-

Milyen karaktert RP-znél a frakcióban?
-Egy Olyan karaktert rp znék aki már az első nap probál összeismerkedni az új kollégáival beileszkedő és tisztelet tudó , és e melett egy olyan fizikummal rendelkező embert aki képes olyan dolgokra mint például más nem.másik sorban a odafigyel a munkájára, megadja a tiszteletett a kollegáinak és a feletesének .-

Van teamspeaked, mikrofonod és discordod?
-Igen van Teamspeakem és mikrofonom és discordom-

Mesélj magadról, mivel foglalkozol, mik a kedvenc időtöltéseid?
-Sziasztok Haboczky Dániel nek hívnak, 20 éves vagyok. jelenleg Egy Élelmiszeripari Gyárban Dolgozom. Makón élek jelenleg, itt is születtem. Sokat játszok a V2-szerveren, szabadidőmben A szerveren szoktam eltöteni az időm hobbijaim közzé tartozik: Küzdő sportozok lassan 4 éve mellette további hobbijaim futás,zenehallgatás,és persze basszus gitározás-

UCP kép a névváltásaidról
-https:/i.imgur.com/AgGp8nV.png-

UCP kép az adminjailekről és kitiltásokról
-https:confused:/i.imgur.com/h5vyBdn.png-
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V2 karakter
luna.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.