Frank Soprano jelentkezése [ ELUTASÍTVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Frank Soprano

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
63
30
V4 karakter
Frank Soprano
V2 karakter
Frank_Soprano

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Dani vagyok 19 éves~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 7300 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/Lu8iK2T ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen Rendelkezek ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4-5 órát ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~
- Sziasztok Dániel vagyok.
Csongrád megyében élek
jelenleg Mezőgazdasági Gépésztechnikusnak tanulok.
20 éves leszek április 28-án
~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Frank Soprano ~


Születési helye, ideje:

~ See City,1996.04.28 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Nekem mindig is vágyam volt egy ilyen munka és ezért írom ezt a jelentkezést ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Frank Soprano nevet kaptam mikor megszülettem a SeeCity korházban 1996.04.28-ban! Elsőnek 1996.04.29-én láttam anyukámat mert mikor megszületem már este volt és mindenkinek elkelet menni aludni mesélte anyukám. fél éves koromban anyukám oda jött hozzám szorosan átölelt majd mondta fiam ha nagy leszel ugye nem fogsz minket elhanyagolni? Persze én kisbaba voltam nem értettem egy szot sem de anyukám mikor már tudtam járni,beszélni ez volt 3 évesen elmondta nekem ujra és ujra.Mikor valamien szinten nagyobb lettem. 12 éves anyukám megint elmondta és akkor már nagyon is értettem. Megmondtam anyukámnak ,hogy nem fogom őket soha de soha elhanyagolni senki kedvéért sem. Mikor 12 éves voltam akkor jártam 6.Oszályban,Az osztálytársaim nagyon verekedősek voltak de én inkább nagyon sokat tanultam ezért kockának neveztek.. Akkor még nem értetem mit jelent a kocka ,hogy vagy a fejem a kocka vagy nem tudom.. Mikor kijártam az általánost mentem a középiskolába, egyből sok barátom lett és nagyon sokat mentünk tanulni többi barátommal. MIkor kijártam a középiskolát mentem tovább tanulni szakközépiskolába ott is nagyon sok barátom lett és mikor az év végéhez értünk nagyon elhanyagoltam a tanulást a sok barátom miatt de akkor is 4-5öst szereztem. Anyukám nem örült a sok négyesnek de megkellett értenie. Mikor már az egyetemnél tartottam leraktam a jogositványt,elmentem apukámhoz és anyukámhoz és mondtam nekik ,hogy anya,apa nagyon szeretlek titeket és bármi áron itt leszek melletetek!Apukám azt mondta fiam, mi is itt vagyunk neked öröké és azon is tul! Anyukám elkezted pityeregni , megvigasztaltam utána már semmi nem történt mindenki boldog lett hirtelen. És ehhez a pillanathoz értünk mikor ezt a jelentkezést irom! ~

Aláírás:

Frank Soprano

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion


XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - A lényeg lemaradt a képen. - ))
XUqtqzT.png


XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.