Frank Fox --> Marco

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marchello.

Újonc
2019. 01. 10.
32
10
22
V4 karakter
Frank Fox
LV karakter
Frank Fox
V2 karakter
Frank Fox
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Frank Fox >

Panaszolt fél admin neve:
< Marco >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás >

Bizonyítékok:
<
>


Megjegyzés:
< Videó elején vagyok látható, jobb kéz felől. Üldöztük az E34et, megdobott egy patka, felborultam, tk lett a kocsim. Később ugyan arra jöttek, kiálltam az út szélére, és az autó kerekét kezdtem el lőni, akit ennek következtében tudtunk elkapni. Erre később random rámteleportál egy másik admin hogy menjek fel ts-re, mert ez nem volt szabályos. Jail indok: Forgalmas helyen való lövöldözés, 60 perc. ??? A szabályzatba az van belefoglalva, hogy fegyvertelen emberre tilos lőni, nos én elsősorban egy autó kerekére lőttem, másrészt a menekülő srác fegyveres volt. Az indokot pedig egyáltalán nem értem, úgy tudom forgalmas hely CCTV óta megszűnt. De ha még lenne is forgalmas hely, a gyár mögötti kis utca egyáltalán nem az. >
 
Utoljára szerkesztve:

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Akkor hozzá is írók ha már ts az ügy megvolt beszélve nem tudom mért nyitsz rám pkt. Ha neked az a nagy bajod hogy amikor neki ment a rendőr kocsinak a srác mért menekülni akart és azt én arra nem adtak szankció mert ahányszor megnéztem egy kergetést mindig ez volt hogy neki ment hátba vagy a másik nagy baj hogy amikor neki ment a srác(PDS) az oszlopnak és ráment a srác kocsijára ő pedig menekült. Tsen volt nagyon sok flegma stílusod amint én elviseltem. Meg nekem nagyon az volt hogy a te szavadból idézem "védem a Ramsayket" És én 1 darab Ramsayt se védtem meg. Mint admin nem fogom azt csinálni ki ad több pénzt és őt nem rakom be jailbe ilyen nem volt. De az ügy vége felé behivtam Saracco admin 2 ő is megmondta nem fogsz lőni egy REM RUMos körözött kocsira. Vagy most mit akarsz írjam át a jailt hogy amég tűzparancs nincs a kocsin nem lösz rá? Várom a FőAdmin/Szuperadmin birálatát
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Marchello.

Újonc
2019. 01. 10.
32
10
22
V4 karakter
Frank Fox
LV karakter
Frank Fox
V2 karakter
Frank Fox
Nem tudom miért hozod fel a derbyzést, amikor a pk nem arról szól. Én megmondtam ts-en, hogy nem tartom jogosnak a jailt. A Ramseyket pedig igen is bevédted, és ezt a bent lévő TEK-es tagok is igazolják. A videón látszik Liam felől IS (mégegyszer leírom, idézőjelek között “IS”) a derby. De ezt ráfogtátok arra, hogy menekül. Erre mondtam, hogy akkor mi meg ráfogjuk arra, hogy üldözzük. Az is érdekes, hogy először el akartál engedni, majd Paul R Ramsay benyomására még is jailt adtál. Véleményem szerint egy adminnak tudnia kell önálló döntéseket hozni, nem szabad mások által befolyásolhatónak lennie. De ez már megint másik dolog.
 
  • Vicces
Reactions: apatrik

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Sorike igen megváltoztattam az én szavam és mondtam is egy dolgot az ember tudja váltosztani a szavát és én is ezt tettem
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Ott voltam az ügy elején, én húztalak be. Elmondásod szerint igen lőttél majd amikor közölve lett veled, hogy ezt nem lehet, ugyanis a kocsin csak REM,RUM körözés van "eszedbe jutott", hogy te csak a kerékre lőttél. Érdekes hogy amint mondták hogy ezt nem tehetted volna rögtön már csak a kerékre lőttél.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Marchello.

Újonc
2019. 01. 10.
32
10
22
V4 karakter
Frank Fox
LV karakter
Frank Fox
V2 karakter
Frank Fox
Attól még hogy az elején nem mondtam pontosan hogy kerékre lőttem, arra lőttem. Később pontosítottam. Videón látszik a golyók becsapódása a kocsi mögött, a kerékkel van egyvonalban, mivel próbáltam arra célozni.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Jogosan jártak el a fiúk,jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.