Frank Edward ötletei

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Frank Edward >

Ötleted:
< 1. Paintball: Akár sportként akár csak szórakozásként. Akár még lehetne egy csapatos versenyt csinálni is . Vagy a rendvédelmi szervek is használhatják gyakorlás céljából. 2.több autómárka: gondolok én itt például Aston Martin, Renault, vagy Fiat. 3. Fegyver upgrade: nem tudom hogy ezt valaki felvetette e de ha nem én felvetem. Fegyver upgrade . A fegyver pontosságát vagy maximum lőszer befogadó képességét lehetne fejleszteni egy adott fegyveren. 4.kocsi bodykit: Pár kocsin (gondolok én itt például egy rx-7 re) alig lehet alakítani rajta és pedig lehetne . 5. Farmfejlesztés: ha van egy adott farmja az illetőnek lehetne egy olyan opció ha belép a farmba hogy például több ültethető terület vagy autómatukus locsolórendszer. Természetesen ha fejlesztene akkor a fejlesztési árat is levonná meg mellette a heti kaukciót is megnövelné. >


Megjegyzés:
< - >
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Szia!

1. Nem lenne használva, csak pár hétig vagy talán napig használnák a játékosok.

2. Az hogy több márka legyen a szerveren az kivitelezhető, lehet néhányról beküldesz képet/letöltő linket akkor be is helyeznék.

3. Mivel a gta san andreas készítői úgy csinálták meg a játékot hogy skill-re megy a fegyver tapasztalat mikor lősz, szerintem ez a része nem kivitelezhető semmilyen formában. Legalábbis mikor régen nagyon, próbálgattam a samp programmal fejleszgetni, nekem is volt akkoriban pár olyan ötletem amit megcsinálnék de sajnos nem volt kivitelezhető.

4. Ha össze szeded pontosan melyik kocsira szeretnél + tuningolási lehetőségeket akkor szerintem be fogják tenni, ha nem is az összeset de lehet pár darab bekerül belőle.

5. Ha ezt beteszik lényegébe nem is kell vele dolgozni, mai nap folyamán tettem ki farm rendszer bővítésről egy posztot, olvasd el lehet neked is bejönne.
 
  • Tetszik
Reactions: Nevada és KikiLV

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
1. Paintball: Akár sportként akár csak szórakozásként. Akár még lehetne egy csapatos versenyt csinálni is . Vagy a rendvédelmi szervek is használhatják gyakorlás céljából.
Nem lenne kihasználva.
3. Fegyver upgrade: nem tudom hogy ezt valaki felvetette e de ha nem én felvetem. Fegyver upgrade . A fegyver pontosságát vagy maximum lőszer befogadó képességét lehetne fejleszteni egy adott fegyveren.
Fegyverfejlesztésre ott van a mesterkönyv, nem kell tovább bonyolítani szerintem.
5. Farmfejlesztés: ha van egy adott farmja az illetőnek lehetne egy olyan opció ha belép a farmba hogy például több ültethető terület vagy autómatukus locsolórendszer. Természetesen ha fejlesztene akkor a fejlesztési árat is levonná meg mellette a heti kaukciót is megnövelné.
Semmit nem kéne törődni a farmal csak betakarítani, meg vetni? Ez már túl nagy könnyítés lenne.

Másik 2 ötlet nem rossz, kicsit pontosítsd őket és elképzelhető, hogy bekerülnek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.