Frank Edward néhány ötlete!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Frank Edward >

Ötleted:
< 1.Rendvédelmi szervezethez ötlet: Úgy gondolom, hogy aki van/volt rendvédelmis eléggé kellemetlen dolog az, hogy halál után folyton redutyzni kell ahhoz, hogy az Armorunk teljes legyen, vagy hogy amit kapunk általában lőszert visszakapjuk. Az lenne az ötletem, hogy mindegyik szervnél lehetne egy amolyan CP szerűség, amin belehajtva a kocsiba fel lehetne tölteni néhány lőszert, illetve Armort (pl.: Armorból gépjárműnként maximum 6, lőszer maximum 200 db) amiért persze saját magunk fizetnénk ki saját költségre, és a kocsi csomagtartója elött álva egy paranccsal ki tudnánk választani, hogy mit szeretnénk kivenni! (hasonló parancsra gondolok, mint a /rbs-re.) 2. Benzines kanna újragondolása: Lehetne úgy a benzines kanna ,hogy több fajta méretben (pl.: 10,30,50 literesek) és újra lehetne használni őket. Azaz ha egyszer kifogyott a benzin a kannából, akkor nem eltűnik, hanem egyszerűen szintúgy fel kellene tölteni, mint egy átlagos kocsit. 3. Telkek testreszabhatósága: Ez alatt mit értek? Nos... ez alatt a kertes házak zöld gyepére, vagy szabad területére gondolok( ez csakis kertes házaknál lenne).Természetesen itt nem a magára a külső házra gondolok, hanem arra, hogy a kinti területet némi disszel ki lehetne dekorálni( pl.: pad ,grillsütő, kosárpalánk stb.) Evvel is némi RP szituációkat is lehetne generálni akár, illetve nem utolsó sorban a házat is ki lehet kívülről csinosítani kedvünkre. >


Megjegyzés:
< Nincs >
 

Zsombykah

i'm only yours💖
Támogató
2020. 04. 24.
247
281
V4 karakter
Austin Schmidt🇺🇸
LV karakter
Anthony Lawson🇺🇸
Teljes mértékben Támogatom az ötleteid!
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Hali!

1. "(pl.: Armorból gépjárműnként maximum 6, lőszer maximum 200 db) amiért persze saját magunk fizetnénk ki saját költségre, és a kocsi csomagtartója elött álva egy paranccsal ki tudnánk választani, hogy mit szeretnénk kivenni! (hasonló parancsra gondolok, mint a /rbs-re.)"
6% armor vagy 6x 100%? Nem mindegy, mert ez elég overpowered lenne és durván ki lehetne használni. Mondjuk szerintem ez a része egészében unfair lenne, az illegálnak a reduty se adatik meg, szerintem az a minimum, hogy egy reduty-t megejtünk egy újraéledést követően.

2. Remek ötlet, nagyon jó lenne.

3. Amennyiben megvalósítható, nagyon jó lenne egy ilyen kis update.
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Az 1. ötletemhez pár gondolat: Úgy értem, hogy Pl az armorból 6x 100 százalék, vagy csak 3x. Természetesen igazad van abban, hogy overpowered, illetve a kihasználásban is eggyetértek, de mondjuk csak akkor lehetne használni (az armoros részét), ha teljesen lement.(azaz 0 százalék). IRL is a rendvédelmi szerveknek a gépjárművükben van akár pótmellény is, és ha úgy van, még lőszer is. Illetve azért is tettem hozzá, hogy mi saját pénzünkből kellene feltölteni, mert igy nem az lenne, hogy "ingyen volt". Meg lenne szabva árak (Pl.: Armor 200.000Ft /db vagy ehhez hasonló) és ez a pénz vagy vissza az adott szerv számlájára menne, vagy akár kormány számlájára.
 
  • Dühítő
Reactions: Rosco

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Nem tudom mi annyira bonyolult abban, hogy nyomsz kettő E betűt, ami nem telik maximum 1 percbe. Teljesen unfair dolog. Jó a mostani rendszer úgy, ahogy van.
Egyátalán nem bonyolult,csak mint ÖTLET, felvetettem hogy talán bekerülhetne. Semmi több!
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Támogatom az ötleted! Nagyon jó ötletnek tartom ezeket a dolgokat.
 

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
1.Rendvédelmi szervezethez ötlet: Úgy gondolom, hogy aki van/volt rendvédelmis eléggé kellemetlen dolog az, hogy halál után folyton redutyzni kell ahhoz, hogy az Armorunk teljes legyen, vagy hogy amit kapunk általában lőszert visszakapjuk. Az lenne az ötletem, hogy mindegyik szervnél lehetne egy amolyan CP szerűség, amin belehajtva a kocsiba fel lehetne tölteni néhány lőszert, illetve Armort (pl.: Armorból gépjárműnként maximum 6, lőszer maximum 200 db) amiért persze saját magunk fizetnénk ki saját költségre, és a kocsi csomagtartója elött álva egy paranccsal ki tudnánk választani, hogy mit szeretnénk kivenni! (hasonló parancsra gondolok, mint a /rbs-re.)
Unfair lenne az illegállal szemben.

Benzines kanna újragondolása: Lehetne úgy a benzines kanna ,hogy több fajta méretben (pl.: 10,30,50 literesek) és újra lehetne használni őket. Azaz ha egyszer kifogyott a benzin a kannából, akkor nem eltűnik, hanem egyszerűen szintúgy fel kellene tölteni, mint egy átlagos kocsit.
Jó az úgy, ahogy most van.

Telkek testreszabhatósága: Ez alatt mit értek? Nos... ez alatt a kertes házak zöld gyepére, vagy szabad területére gondolok( ez csakis kertes házaknál lenne).Természetesen itt nem a magára a külső házra gondolok, hanem arra, hogy a kinti területet némi disszel ki lehetne dekorálni( pl.: pad ,grillsütő, kosárpalánk stb.) Evvel is némi RP szituációkat is lehetne generálni akár, illetve nem utolsó sorban a házat is ki lehet kívülről csinosítani kedvünkre.
Nem lenne rossz ötlet, viszont nem kivitelezhető. Ha a CP-től nézzük, akkor vagy hátsó kertbe nem lehetne rakni, vagy az útra is lehetne, egyesével pedig nem szeretnék végigfutni az összes területen.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.