Frank Edward Jelentkezése a See Game Helpdesk csapatba!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward


VoK0rJX.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Molnár Kristóf vagyok,19 éves, Pincér illetve vendéglátás szervező szakmát tanulom jelenleg.

Mióta játszol a szerveren?

Körülbelül egy éve játszom a szerveren.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

-NAV frakció tagja vagyok lassan 4 hónapja(kisebb kihagyásokkal)
-Egy olyan kocsi megszerkesztése ,ami alapján megismernek az emberek.
-NAV Főtörzszászlós rang elérése


Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Legális frakcióban jelenleg is vagyok, de még illegális frakcióba még sose voltam.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Voltam de elég kevés ideig ,körülbelül fél óráig (Laptopom crashelt és e miatt)

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Mivel nap mint nap azon vagyok, hogy segíthessek a játékosokon/kezdőkön, és ez a pozíció nekem egy olyan rang, ami azt sugallja, hogy bármikor fordulhatnak hozzám bármilyen segítségkérés miatt.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

A segítségnyújtás a szerveren játszó playerek számára.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

hétköznap 4-5 órát( iskola miatt), hétvégente akár 8-10 órát, de ez változó minimálisan.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Először figyelmeztetném, hogy amit tesz az nem helyén való, és ha folytatja akkor hívnék egy elérhető admint.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Hívok egy admint.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Akkor nem teszem meg, mivel adminisztrátor szükséges, illetve elmondom az illetőnek miért is nem teszem meg.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Szólok egy adminnak a hirdetés miatt.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Szólok egy adminnak ,mivel hanyag RP-t követett el.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Szólok egy adminnak, mivel vagyonátruházás tilos a szerveren.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Ha esetlegesen nem tudom a választ, megkérdezem admintól, vagy egy másik S.G.H tagtól.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Alapvetően IC ügy, hogy kölcsön akarnak kérni tőlem, szóval figyelmen kivül hagynám.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Akkor az RP-t elhagyom, és megyek betanítani az illetőt



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

-Városháza
-szerelőtelepek
-Korház
-Pláza

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat: A horgászathoz szükséges kellékeket meg kell venni, azaz bot, damil, úszó, horog, orsó, bottartó, horgász kézikönyv, illetve egy adott csalifajta. Először a bottartót kell letenni az inventoryból kiválasszuk a bottartót jobbclick rá, majd a kulzor segítségével letesszük bal clickkel a tartóra. Utána a craft menüt előhozva összeszereljük a botot, utána kezébe veszi a botot a jobb click segítségével, majd szintén jobb click az adott csalira. Ezután a hosszan a balclick segítségével bedobjuk a csalit, majd balclickkel tesszük le a tartóra. Ha hosszan csipog a tartó akkor bal click a botra, majd jobb clicket nyomunk, ami után egy minigame jön be. A jobbclick segítségével egy csúszkát kell középen tartani. Ha véletlenül a piros, vagy a sárga zónába kerül, akkor elszakadhat a damil, vagy eltörhet a bot.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Bányászat: A bányászathoz szükséges egy csákány, illetve a kellékboltban egy munkavédelmi sisak, amit a /cuccaim paranccsal fel tudunk venni. A térképen egy csákány jelzi a bányászat munkát. A felvonó segítségével felmegyünk a helyre, majd a bent megtalálható lifttel lemegyünk. Amint leérkeztünk kezünkbe vesszük a csákányt a jobb click segítségével, majd odasétálunk egy nagyobb kőhalomhoz, és a bal click segítségével kibányásszuk a követ. Majd a kibányászott követ leadjuk egy folyamatosan guruló kocsiba, és automatikusan odaadja az összeget.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm: Elmegyünk egy farm telephez, amit egy kis házikó ikonok jelzik a térképen, majd egy kiadó farmot kibérelünk a /rentfarm segítségével. Mielött el tudnánk ültetni a magokat amit a piacon lehet megvásárolni, elötte meg kell művelni a földet. A farmban összesen 40 darab megművelendő földrész van. Először a kapa segítségével felszántjuk a földet amíg nem i, majd a lapát segítségével ásunk lyukakat a megművelt földekre. Utána a megvásárolt vizes kannákat teletöltjük vízzel, majd a megművelt földeket jobb click segítségével megöntözzük őket ,majd utána a megvásárolt magokat elültetjük. A növényeket folyton figyelni, illetve locsolni kell, mivel elszáradhat a növény.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[Igen sajnos voltam az alábbi indokokkal :https://imgur.com/Wts0oKS]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam bannolva:https://imgur.com/rTiyfU9]

 

Kewinur

Újonc
2021. 07. 22.
29
6
V4 karakter
Markus D Wattson
LV karakter
Kevin Collins
V2 karakter
Jizzy Collins
Szia! Szerintem jó lennel a feladatra. Ismerlek, jól betudod-körbetudod írni a dolgokat. Kezdőket/Játékosoknak szerintem sokat tudnál segíteni.
TÁMOGATOM.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

ELFOGADVA

Kérlek válassz majd HSZ-ben időpontot meghallgatásra > EBBEN < a topicban (megnyitás után).
A meghallgatásra kérlek tekintsd át a szerverszabályzatot, mert átfogóan fogunk ezzel kapcsolatban kérdéseket feltenni és
ez lesz az utolsó forduló is egyben TS3 szerveren.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.