Frank D Jhonson jelentkezése

Windows

Újonc
2022. 01. 01.
32
46
V4 karakter
Frank D Jhonson
LV karakter
Fanny Feldmann

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 17 éves vagyok ~

Mi az Account ID-d?
~ 220927 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 5 éve RP-zek See szerveren LV-n 200.000 játszott percem van kb. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 5 éve RP-zek See szerveren 2.878 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Igy nyáron, mivel dolgozok ezért napi 3-4 órát, viszont iskola időben akár 5-6 órát is. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen! ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Lv-n voltam mentős, szerelő. Mentősként fél évet voltam és szerelő ként 7-8 hónapot. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Ugy érzem, hogy tudnám teljesiteni az elvárásokat illetve megvan a tapasztalatom, tehát betanitás nélkül is menne az egész. Szeretnék pénzt keresni illetve hátha akad egy kevés RP a frakción belül, mivel igy civilként nem sok RP van. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Frank D Jhonson ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 1985. 11. 24 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Isa Bella ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ - ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Éretségi ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Úgy érzem megállnám a helyem és van a szerelésben tapasztalatom bőven. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Természetesen, van. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Azért gondolom, hogy engem kellene választani, mivel a tapasztalatom megvan, illetve tudok alkalmazkodni minden helyzethez, az ügyfelekhez van türelmem, meg úgy mindenhez van türelmem. Betanitani nem kell mert van bőven tapasztalatom a tolgokhoz, mivel más városban szerelő voltam. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Frank D Jhonson vagyok, 39 éves vagyok eléggé sok tapasztalatom van a szerelésben, nagyapám szakmája volt még régebben az autószerelés és mindig is érdekelt ezért már ez lenne a második munkahelyem, ahol autószerelő szerepet töltök be. Diplomám a szerelésről megvan, emelett rendelkezem éretségivel is. Amint emlitettem a fenti sorokban, hogy eléggé jól tudok alkalmazkodni a helyzetekhez, emellett türelmes is vagyok. ~