Frank Brown jelentkezése a See-City-Car-Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miluu

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 31.
404
17
LV karakter
Dawoda Capone
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Frank Brown ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Rég óta, sajnos kihagyásokkal, viszont most újra elkezdtem és 6000+ percel rendelkezek![Tudom nem sok, de most is minden erőfeszitésemmel azon vagyok, hogy több és több legyen, és elég tapasztaltnak gondolom magamat a többi SeeMTA szervernek köszönhetően.]~

Hányas szintű vagy?
~ 11~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ SeeMTA V2-n még nem, viszont a többi See szerveren igen. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Amióta tudok a See pályafutásomról mindig szerelő szerettem volna lenni, csak kicsi voltam nem annyira értelmes, mint most, illetve kiskorom óta érdekelnek az autók. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen mind a kettővel rendelkezek. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Naponta 6 órát fixen tudok tölteni, és hétvégenként pedig akár 8órát. Valószinűleg ebből ha bekerülök a frakcióba [amit remélek] a 6-8órát dutyban fogom teljesiteni remélhetőleg. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam, OOC-szidást kellett volna adnia az adminnak de ő azthitte rá mondom. -https?/imgur.com/a/LvQeucB ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Pfeiffer Milánnak hivnak, Budapesten születtem. Pilisvörösváron lakom a családommal, egy szép kertes házban és a Pilisvörösvári Templomtéri Német Nemzetiségi Általános iskolába járok. Én most estem át a felvételi időszakon, illetve a szóbeliken úgyhogy maximálisan mehet a kockulás. Aki nem tudná, hogy hol helyezkedik el Pilisvörösvár annak elmondom, hogy körülbelül Budapest-től 20km-re található város.Jelenleg kettő éve rendszeresen akrobatikázok Hétfőn és Pénteken. Az én személyem és önbizalmam illetve, a céltudatosságomban sokat segitett a sport. Életem során nagyon sok sportot kipróbáltam, mint például: -Ökölvivás , Focilabda, Kézilabda, Úszás, Kick Box , és az akrobatika.
Még pár dolog amit szerintem fontos tudni rólam-
Pozitív:
› Jó probléma megoldási kézség
› Nyugodt állapot mindig
› Becsületes
› Igyényes munkákat adok ki a kezemböl
› Kitartás
› Aktivitás
› Mindig jó kedvet hozok

Negatív
› Szókimondó
› Nagy az önkritikám
› Nem nézem jó szemmel,ha valaki hülyének néz

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Nem a V3-as UCP-re vagyunk kíváncsiak, valamint nagyon kevés a tapasztalatod a V2 szerverén, de majd Koji eldönti.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Miluu

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 31.
404
17
LV karakter
Dawoda Capone
Tudom, kijavitottam.
És igen tudom, kevés a tapasztalatom V2-n sajnos, viszont a többin van sok. Lehet eltér de gyorsan bele tudok rázodni, és minden erőmmel azon leszek, hogy több tapasztalatom, illetve percem legyen!
 
Utoljára szerkesztve:

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Soyer mindent leírt,nagyon kevés játszott perced van V2-n.
 

Miluu

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 31.
404
17
LV karakter
Dawoda Capone
Tudom, viszont ezt ellenzi az aktivitásom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.