Frank Brown jelentkezése a See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miluu

Pötyögtető
2019. 01. 31.
405
17
LV karakter
Robert Dawidson
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Frank Brown ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Elég rég óta, kb 2016-ban regisztráltam csak átmentem V3-ra de most visszatértem, amúgy 12280 ~

Hanyas szintű vagy?
~ 16 ~

Milyen idős vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már egyszer nálatok, a távozásom oka az volt, hogy a számitógépem elromlott, illetve nem tudtam nektek sehol sem jelezni, hogy nem tudok lenni. Nyilván ha most bekerülök akkor nem lenne ilyen és aktiv maradnék. Illetve LV-n voltam szerelő. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Körülbelűl Március-Április környékén. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Amióta tudok a See pályafutásomról mindig szerelő szerettem volna lenni, csak kicsi voltam nem annyira értelmes, mint most, illetve kiskorom óta érdekelnek az autók. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Az utolsó 1 héten 5-6 suli időben 3-4 órát szerintem. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, egy félreértés miatt.Amit tisztáztunk és megkaptam az ub-t.https://imgur.com/a/Ev2UCL7 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos igen, ez a hónap picit rossz volt, de ez ne tévesszen meg titeket nyilván nem fog több ilyen lenni. https://imgur.com/a/Ev2UCL7 ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~

Pfeiffer Milánnak hivnak, Budapesten születtem. Pilisvörösváron lakom a családommal, egy szép kertes házban és a Pilisvörösvári Templomtéri Német Nemzetiségi Általános iskolába jártam és most pedig a Schiller Gimnáziumba járok. Jelenleg 9. osztályba fogok menni. Aki nem tudná, hogy hol helyezkedik el Pilisvörösvár annak elmondom, hogy körülbelül Budapest-től 20km-re található kisváros.Jelenleg kettő éve rendszeresen akrobatikázok hétfőn és szerdán. Az én személyem és önbizalmam illetve, a céltudatosságomban sokat segitett a sport.Az edzőim kitartásra és aktivitásra "neveltek".Életem során nagyon sok sportot kipróbáltam, mint például: -Ökölvivás , Focilabda, Kézilabda, Úszás, Kick Box , és az akrobatika.Az összes tetszett csak nem találtam meg amit kerestem, viszont most úgy tűnik, hogy megtaláltam.Van egy macskám és egy kutyám is.
Még pár dolog amit szerintem fontos tudni rólam-
Pozitív:
› Jó probléma megoldási kézség
› Nyugodt állapot mindig
› Becsületes
› Igyényes munkákat adok ki a kezemböl
› Kitartás
› Aktivitás
› Általában jó kedvet hozok

Negatív
› Szókimondó

~
 

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
Egy igen szép lapot olvastam most el. Benne van minden ami kell szerintem jó lennél a csapatba is! Támogatom!
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.