Frank Brown jelentkezése a Fix & Drive-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miluu

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 31.
404
17
LV karakter
Dawoda Capone

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Milán ~

Életkorod:
~ 15 ~

A játékon belüli szinted:
~ 15 ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/a/dwuKZZY ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezem és rendszeresen használom. ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem egy Auna Mic 900-B-vel. Lassacskán 3 éves igy is jól működik, azt leszámitva, hogy a csatlakozója picit rossz és olyan hangom van néha mint ha hangtorzitót használnék. ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~
Pfeiffer Milánnak hivnak, Budapesten születtem. Pilisvörösváron lakom a családommal, egy szép kertes házban és a Pilisvörösvári Templomtéri Német Nemzetiségi Általános iskolába jártam és most pedig a Schiller Gimnáziumba járok. Jelenleg 9. osztályba fogok menni. Aki nem tudná, hogy hol helyezkedik el Pilisvörösvár annak elmondom, hogy körülbelül Budapest-től 20km-re található kisváros.Jelenleg kettő éve rendszeresen akrobatikázok hétfőn és szerdán. Az én személyem és önbizalmam illetve, a céltudatosságomban sokat segitett a sport.Az edzőim kitartásra és aktivitásra "neveltek".Életem során nagyon sok sportot kipróbáltam, mint például: -Ökölvivás , Focilabda, Kézilabda, Úszás, Kick Box , és az akrobatika.Az összes tetszett csak nem találtam meg amit kerestem, viszont most úgy tűnik, hogy megtaláltam.Van egy macskám és egy kutyám is.
Még pár dolog amit szerintem fontos tudni rólam-
Pozitív:
› Jó probléma megoldási kézség
› Nyugodt állapot mindig
› Becsületes
› Igyényes munkákat adok ki a kezemböl
› Kitartás
› Aktivitás
› Általában jó kedvet hozok

Negatív
› Szókimondó
› Nagy az önkritikám
~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Frank Brown ~

Anyja, apja neve:
~ Jessica Capone, Lieb Brown ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ frank.brown1@gmail.com ~

Büntetlen előítéletű?
~ Igen, és az is tervezek maradni. ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://i.imgur.com/FkNwxsi.png ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Sajnos nincs, de jól kijövök az emberekkel, szóval probléma nem lesz. ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Igazából a csapatmunka megkönnyiti a munkát, ez alatt a segitségre célzok, például El kell menjek, mert fontos dolgom van kolegát megkérem, hogy ugorjon be és fejezze be. Vagy pedig a kezemmel valami baj van és nem tudom nehezet emelni ezért kérek segitséget. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Óvatosan vezetek, és a kocsim még nem adta meg magát, szóval igy nem. De ismerem a környéket mivel San Fierroban születtem. ~

Csatolja be önéletrajzát:
~ 1997.12.15-én születtem a San Fierroban édesanyám otthon szült meg, mivel nem volt autónk a mentő pedig nem ért ki, de szerencsére nem lett semmi bajom. A San Fierro Car Mechanic-ba lett szakmai végzettségem utána pedig édesapámmal szereltünk dolgokat. Mondhatni otthon ezermesterkedtem. Nyelvismereteim: Angol felső, Német felsőfok. ~


Aláírás:
Frank Brown
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
((Szép kis lap lett,de az a ban nem igazán szimpatikus.))
Zárható/Helyezhető!​
 

Miluu

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 31.
404
17
LV karakter
Dawoda Capone
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
((Szép kis lap lett,de az a ban nem igazán szimpatikus.))
Zárható/Helyezhető!​
Szia! Köszönöm a bírálást, és másrészt azt hiszem, hogy ezt a lapomban is leírtam. Admin ügy volt illetve kimentem a sodromból és OOC a gyereknek írtam, hogy Anyád. Az Admin azt hitte, hogy neki írom, ezért OOC szídás helyett ban-t kaptam. Ezt kérlek vedd figyelembe
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.