Frank Avery jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

frank243

Újonc
2022. 06. 10.
1
0
LV karakter
Frank Avery
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Avery>
Középső név: <>
Keresztnév: <Frank>
Születési hely és idő: <Los santos 1984.02.09>
Anyja neve: <sofia >
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<angol,német,>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<[I][I]Én Frank Avery vagyok , egy 25 éves férfi. Las Venturasban születtem 1996.01.04-én. Gyerekkorom nagyrészét Las Venturasban töltöttem , de voltam pár évet Las Vegas-ban , a nagyszüleimnél. Miután betöltöttem a 18. életévemet , eldöntöttem , hogy az egészségügy eggyik büszke tagja szeretnék lenni. Így hát tanulmányaimat a Las Venturas Medical School-ban folytattam.Az elmúlt 7 évemet ott töltöttem. 2021 márciusában sikeres ápolói vizsgát tettem le , és most szeretnék abban a szakmában elhelyezkedni amit tanultam az évek alatt.[/I][/I]>
Motivációs levél:
<[I][I]Tisztelt Medical Services vezetőség , ezzel a jelentkezési lappal szeretnék jelentkezni az állományba , minden erőmmel azon lennék , hogy minél jobb munkát végezhessek. Egy álmom teljesülne ha állást kaphatnék ebben a csodálatos szakmában.[/I][/I]>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<[I][I]Ápolói Diploma[/I][/I]>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<->
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Venturas Medical School[/I][/I]>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Venturas Medical School[/I][/I]>
Képzés időtartama:
<7 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Nagyker futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <[I][I][I]Las Venturas[/I][/I][/I]>
Telefonszám: <387612008486>
E-mail cím: <frankavery@[I][I][I]seemail.com[/I][/I][/I]>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Milán>
Életkorod: <13>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Még nem voltam frakcióba. :(>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<igen>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Azért gondolom , hogy megfelelő tagja lennék a frakciónak , mert van egészségügyi RP tapasztalatom , szeretek segíteni az embereken , kedves és türelmes vagyok.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Milán vagyok 12 éves. Budapesten élek. Motocross ozok verseny szerüen. Kedves , barátságos , segítőkész , és legfőképpen türelmes személyiség vagyok. Már régebb óta érdekel az orvosok munkája , a mentők , meg maga az egész egészségügy. Ezért itt a See MTA világában is ki szeretném próbálni magam mentősként.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Jó : Türelmes , Segítőkész , Kedves Rossz : Néha túlgondolok dolgokat , kissé lusta vagyok , szétszort.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/W6VuaI3>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Kissebb sérülésekre, mint pl.: Csikarás, horzsolás stb. Fedőkötés, Erősebb artériás vérzésekre, golyóhelyére szórító kötést alkalmaznák, sapkakötés fejsérülésre.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Megnyugtatom majd leültetem, Előveszek egy vattát letörlöm a vért az orráról. Vatta dugaszt használok azt bedugom az orrába.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Érzéstelenítő szemcseppet használnák, mellyel bele csöppintek a szemébe, majd megvárom míg hat és egy csipesszel óvatosan eltávolítom a szilánkot.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Csont törés>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Előszőr a nehéz légzésű sérülthez mennék oda, el látnám úgy, hogy ne legyen nagy sérülése és kapjon levegőt normálisan. Majd az eszméletlen sérülthez mennék. Utolsó sorban a hányingerre panaszkodóhoz mennék oda.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022.06.14
Aláírás: Frank Avery
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Frank Avery!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk.
Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Frank Avery!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját elutasítottuk.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.