Frank Avery jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zsolti#24

Újonc
2021. 09. 11.
2
1
LV karakter
Frank avery
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Avery>
Középső név: <Válasz>
Keresztnév: <Frank>
Születési hely és idő: <losantos 1995>
Anyja neve: <Alexandra Burke>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<magyar>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<angol ,német>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<[I][I]Nevem Frank Avery. Pályafutásom a Las Venturas-i egészségügyi középiskolában kezdtem el, ahonnan a főiskolára vezetett utam. Itt megszereztem a mentőorvosi diplomám, ez után privát klinikákról privát klinikákra járva kerestem kenyerem. 2017 és 2019 közt volt egy kis kihagyásom, ahol sofőrködtem a helyi futárcégnél. A klinikákon szerzett tapasztalatom jó helyre szeretném kamatoztatni, és mi más lenne jobb hely, mint az állami kórház. Emelett anyanyelvi szinten beszélek spanyolul,és angolul.[/I][/I]>
Motivációs levél:
<Ngyon szeretek segíteni másoknak.>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<[I][I]Főiskola, Mentőorvos.[/I][/I]>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<[I][I]Mentőorvos[/I][/I]>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Venturas Egészségügyi szakiskola.[/I][/I]>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Venturas Kórház.[/I][/I]>
Képzés időtartama:
<[I][I]1996-09-01 - 2002-06-20[/I][/I]>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<nagyker futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<[I][I]2002-06-30 - 2017-05-23[/I][/I]>
Munkaköri leírás:
<[I][I]Szakorvos.[/I][/I]>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Költözés>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <[I][I][I]Las Venturas.[/I][/I][/I]>
Telefonszám: <387612008486>
E-mail cím: <frank.avery@seemail.co>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Milán,Milcsi>
Életkorod: <12>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2-3 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Még egy frakcióban semm voltam>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<igen>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Meg/kipróbálnám ezt a frakciót >
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<12 éves vagyok budapesten élek. Nagyon szeretek biciklizni motorozni szabad idömbe gépezek.Naponta 2-3 órátszoktam játszani.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Kezdem a jóval, mivel mindeki azt szereti. Ha valami érdekel, azt rendesen csinálom is. Ha valami feladat van rám kitűzve, hibátlanul tudom végezni. Nagyon barátkozó tipus vagyok, szeretek új embereket megismerni. Viszont, most jön a "rossz" rész. Ha valami nem érdekel, hidegen hagy, akkor a témával kapcsolatban nagyon lusta is tudok lenni. Ha valamit nem szivesen csinálok, akkor egyszerűen kedvetlen vagyok, és hibázok. Természetesen, ez az LVMS-el nem igy lenne, mert minden porcikáját már akkor is szerettem. Visszatérve, igaz, nagy a tűrőhatárom, de ha ezt valaki túllépi, meggondolatlan dolgokat is tudok mondani. Természtesen ezt tudom kezelni, igazából csak 10 perc nyugalomra van szükségem. Amit még ide sorolnék az az, hogy ha rossz napom van, akkor 180 fokos fordulatot veszek. Ez annyiban merül ki, hogy ha valaki rosszul szól hozzám, vagy bármi, akkor el tudnám küldeni melegebb égtájakra is. De persze, ez sincs mindig, és ilyenkor inkább csak elvonulok.>>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/GOi4UJ5 https://imgur.com/a/yOlQSAz>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Fedő kötés:Nyilt sebek, horzsolások, égési sebekre használnám.Nyomó kötés: Erősebb vérzésekre, főként vénás vérzésekre használnám.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Nyomó kötés: Erősebb vérzésekre, főként vénás vérzésekre használnám.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Érzéstelenitőt adok a páciensnek, és óvatosan eltávolitom a fémszilánkot.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<A családtagom keze eltörött.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Elsőre természetesen a nehezen légző sérültet látnám el, mivel még a helyszinen megfulladhat, vagy ő is eszméletét vesztheti, utána az eszméletét vesztett sérültet látnám el, hogy ne súlyosbodjon a helyzete, majd a szédülés és hányinger panaszos beteget látnám el utoljára, mivel nekik van a legnagyobb százalékuk a túlélésre.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: ÉÉÉÉ/HH/NN
Aláírás: Aláírás helye
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png

Tisztelt Avery Frank,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben. Jelentkezési lapját elutasítottuk.




Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.