Francklin Freeman- Ryker/Kevin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 01. 18.
10
12
V4 karakter
Francklin Freeman-(stealed :( )
LV karakter
Francklin Freeman
V2 karakter
Francklin Freeman
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Francklin Freeman >

Panaszolt fél admin neve:
< Ryker,Kevin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Történt egy csomagtartózás amit előtte rpztem, 3 halott volt a kocsitól oldalra, ők nem látták az rpt de nekem logban megvolt.(nemtudom hogy vannak az rp rangek) Nos én beküldtem a logot és én meg lettem gyanusítva log hamisítás indokból mikor log nem lett hamisítva. Ezáltal ki lettem vágva Áprilisig, ezáltal a farmból adódólag is sok anyagi kárt szenvedtem(ic). Ki kérem magamnak hogy a becsületemet megsértsék egy ilyennel, ha tényleg hamisítottam volna elfogadnám, de így hogy hamisítást nem követtem el nem hagy nyugodni az eset. Szerintem helytelenül jártak el ezesetben, érdemesebb lett volna mélyebben utána nézni, gondolkodni az rp rangeken mert attól még hogy nem látta a 3 srác/lány az rpt attól még én lerpztem, lehet azért mert nem a kocsi előtt hanem ugymond futás közben rpztem és nem volt abban a rangeben a 3 player. De én erre egyből szankciót kaptam, szerintem érdemesebb lett volna az én felemet is alaposabban meghallgatni, átgondolni és nem egyből hamisítással gyanusítani. Törekszem mindíg becsületesnek lenni, meg a józan ész is azt sugalja hogyha hamisítottam volna miért küldtem volna el a logot? Most azt a kis jailt az ember kibírja a csomizásért de mivel én rpztem jogtalannak éreztem a jailt is. Kaptam akkor hogy magam alatt vágom a fát, de mivel ha hamisítás nem történt, kicsit unreal lenne saját magamat szivatnám direkt ilyenekkel. Összegezve nemhinném hogy jogosan járt el a 2 admin, nem megfelelően szankcionált, nem volt elég alapos a "nyomozás" során és ugymond koholt vádak alapján ami nem valóságra alapul kaptam a tiltást. >

Bizonyítékok:
<
  1. [2021-01-25 13:26:30] [Output] : HIRDETÉS: Flores Pub kocsma tagfelvételt tart. Jelentkezni a városházán tudnak. ((Julius Peetu))
  2. [2021-01-25 13:26:35] [Output] : *** Francklin Freeman felpattintja a csomagtartót majd belenéz
  3. [2021-01-25 13:26:35] [Output] : HIRDETÉS: Flores Pub kocsma tagfelvételt tart. Jelentkezni a városházán tudnak. ((Julius Peetu))
  4. [2021-01-25 13:26:37] [Output] : *** Francklin Freeman belenézett a csomagtartóba.
  5. [2021-01-25 13:26:39] [Output] : *** Francklin Freeman kivett egy tárgyat a jármű csomagtartójából. (Vetőmag: Sárgarépa)
  6. 5942RykerLog hamisíÂtí¡s#Kevin2021-01-25 13:46:202021-04-25 14:46:20Aktív
>

Megjegyzés:
< Remélem végre . kerül ennek az ügynek a végére és belátják hogy hibáztak és jogtalanul, alaptalanul gyanúsítottak meg. >
 

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
208
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
Ki hívtak egy ügyhöz,hogy nonosan csomiztál, elkértem a logokat amire 12 percet kellet várni és a te logodban és a srácok logjában teljesen más látszott .Szerencsére megvannak a logok küldöm a bíráló adminnak.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Ryker
2021. 01. 18.
10
12
V4 karakter
Francklin Freeman-(stealed :( )
LV karakter
Francklin Freeman
V2 karakter
Francklin Freeman
Igen, 12 percet kelett várni mivel lassú a gépem, ram hiánya miatt 4gb ram ment kb 93%on akkor nyitok mellé egy Chromeot meg egy mappákat és az úgy nem a leggyorsabb művelet.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Patrikus

Újonc
2020. 08. 09.
58
68
Klagenfurt
V2 karakter
Devajee Davenport
Hali-hali, ott voltam az ügynél mint halott.. Ehhez annyit tudok hozzá fűzni, hogy miért most írod meg ezt a PK-t? Már szerintem 2 hét minimum el telt azóta. Illetve, ott feküdtem fullba melletted, a csomagtartó előtt. Talán még képem is van, ha kell, akkor a bíráló adminnak el tudom küldeni privátba, azon még az is látszik, hogy te bele nézel a csomagtartóba, illetve kipakolod a cuccainkat, közötte PP-s snacket is. És ehhez hasonló dolgokat. Már pedig ha az látszik, akkor annak is kellett volna, amikor te le RP-zed ezt az egészet.
 
  • Tetszik
Reactions: Brni és KevinV2
2021. 01. 18.
10
12
V4 karakter
Francklin Freeman-(stealed :( )
LV karakter
Francklin Freeman
V2 karakter
Francklin Freeman
Hali-hali, ott voltam az ügynél mint halott.. Ehhez annyit tudok hozzá fűzni, hogy miért most írod meg ezt a PK-t? Már szerintem 2 hét minimum el telt azóta. Illetve, ott feküdtem fullba melletted, a csomagtartó előtt. Talán még képem is van, ha kell, akkor a bíráló adminnak el tudom küldeni privátba, azon még az is látszik, hogy te bele nézel a csomagtartóba, illetve kipakolod a cuccainkat, közötte PP-s snacket is. És ehhez hasonló dolgokat. Már pedig ha az látszik, akkor annak is kellett volna, amikor te le RP-zed ezt az egészet.
Elsősorban azért most írom meg a PK-t mivel most volt időm és kedvem egyaránt. A PP Snacket felajánlottam hogy visszaadom csak a csomimba van tpzzék ide a kocsimat és kiszedem, többszörösen is mondtam, erre nem került sor. Mikor kiszálltam a kocsibol beírtam az rpt futottam oda szóval nem értem hogy,hogy nem láthattad, mi egyetlen hullát se láttunk spanommal mikor megálltunk.
 

Patrikus

Újonc
2020. 08. 09.
58
68
Klagenfurt
V2 karakter
Devajee Davenport
Elég érdekes, hogy ilyen későn írod meg ezt a PK-t, bár engem annyira nem érdekel.. De ennél az ügynél össze-vissza beszéltél, mikor kerested a logot akkor is csomó időt kellett várni, egyik szavad ütötte a másikat. Sajnálom, de ez több sebből is vérzik...​
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Ryker

Újonc
2020. 11. 27.
49
53
V2 karakter
McGee Dylan
Szép estét.

Nincs mit hozzá szólnom. Szerintem egyértelmű a dolog. Várom a bírálatot.(Annyit szeretnék hozzá tenni, hogy nem érzed jogosnak ezt a 3 hónapot,de kaphatál volna örök banot is,mivel PP-s itemet is csomiztál,de ha gondolod módosítom a ban idő tartalmát és az indokát.)
 
2021. 01. 18.
10
12
V4 karakter
Francklin Freeman-(stealed :( )
LV karakter
Francklin Freeman
V2 karakter
Francklin Freeman
Elég érdekes, hogy ilyen későn írod meg ezt a PK-t, bár engem annyira nem érdekel.. De ennél az ügynél össze-vissza beszéltél, mikor kerested a logot akkor is csomó időt kellett várni, egyik szavad ütötte a másikat. Sajnálom, de ez több sebből is vérzik...​
Most vettem rá magam, nem értem miért kell azon problémázni hogy most írtam meg... Kerestem a logot igen, leírtam hogy szar a gépem és azért, nem értem miért kell lenézni a másikat azért mert gyenge a gépe, jó jogos egyrészt de ez kb olyan mint amikor lenézik a másikat hogy csak ilyen cipője van és nem a hiperszuper legújabb Airmax stb. Nemtudom ki hogy reagálna ha meggyanúsítanák egy olyan dologgal amit el sem követett.
 
  • Vicces
Reactions: Patrikus
2021. 01. 18.
10
12
V4 karakter
Francklin Freeman-(stealed :( )
LV karakter
Francklin Freeman
V2 karakter
Francklin Freeman
Szép estét.

Nincs mit hozzá szólnom. Szerintem egyértelmű a dolog. Várom a bírálatot.(Annyit szeretnék hozzá tenni, hogy nem érzed jogosnak ezt a 3 hónapot,de kaphatál volna örök banot is,mivel PP-s itemet is csomiztál,de ha gondolod módosítom a ban idő tartalmát és az indokát.)
Felajánlottam a visszaadását azonnal amint adminügyre került a sor. Igen ha olyannal gyanúsítanak meg amit el sem követtem jogos a felháborodásom, engem szidhatnak stb de azt hogy olyannal gyanusítjanak amit nem követtem el, azt nem tudom eltűrni.
 
  • Vicces
Reactions: Patrikus
2021. 01. 18.
10
12
V4 karakter
Francklin Freeman-(stealed :( )
LV karakter
Francklin Freeman
V2 karakter
Francklin Freeman
Elég érdekes, hogy ilyen későn írod meg ezt a PK-t, bár engem annyira nem érdekel.. De ennél az ügynél össze-vissza beszéltél, mikor kerested a logot akkor is csomó időt kellett várni, egyik szavad ütötte a másikat. Sajnálom, de ez több sebből is vérzik...​
És még annyit ehez hozzáfűznék hogy ezek melett én tanulok/dolgozom és az a 2 dolog főleg a tanulás ezzel szemben prioritást élvez,mindenkinek vannak magánéleti dolgai amit én tiszteletben tartok és remélem más is tiszteletben tartja, nemgondoltam olyan fontosnak hogy jajj egyből írjak, amint időm engedte(most) a panaszt megtettem.

Swaro válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 

Ryker

Újonc
2020. 11. 27.
49
53
V2 karakter
McGee Dylan
Felajánlottam a visszaadását azonnal amint adminügyre került a sor. Igen ha olyannal gyanúsítanak meg amit el sem követtem jogos a felháborodásom, engem szidhatnak stb de azt hogy olyannal gyanusítjanak amit nem követtem el, azt nem tudom eltűrni.
Elkövetted, ez kb olyan h ki csomizod és le (())-od,elkövetted vállalnod kell a következményeket. Így is kedves voltam és azt nem vettem figyelembe.
 
  • Tetszik
Reactions: KevinV2

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Alapvetően PP-s item csomagtartózás volt, örülj hogy 3 hónap múlva viszont látnak, ne azon problémázzunk hogy logot hamisítottál vagy nem.

13 percig egy logot elég fura keresni, úgy hogy még nem is ugyan az van a logba, mint a másik illetőnek, ha esetleg probléma van akkor keress fel ts.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.