Francis Begay - Unban kérelem - Ed,Milu-elé.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Carol

Újonc
2019. 03. 24.
11
1
V4 karakter
Doktor
LV karakter
.
V2 karakter
.
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Francis Begay

A ban időpontja:
Nem emlékszem, körülbelül 2hónapja.

A ban időtartama:
Sajnos örök :(

Moderátor neve, aki bannolt:
Milu,Ed

A ban oka:
You are banned permanently. Reason: "Bannolva nem jössz vissza. |Lorenzo Hudson régi név| ~ Ed,Vito"

Amiért szeretnéd az unbant:
Őszintén megmondom, nem tudom miért lettem kibannolva, sőt azt se, hogy hogyan és milyen módon. Egy jó ideje nem játszottam már a szerveren, nem tudom mikor kaptam a bant. Ha lehetne, akkor megszeretném tudni a pontos okát.

Megjegyzés:
Elmondom hogy történt az egész, úgy történt hogy a tesomnál gépeztem mert cseréltünk mert nekem több fpsem volt forniteba mint neki és ezért akart a hogy cseréljünk mondom akkor cseréljünk ő azt mondta okes köszi stb, csereltem vele és felmentem a V3_tsére és beszélgetem, erre kibanoltak, vissza cseréltem tesommal a gépett és itt a saját gépemnél nem voltam kibannolva, szolt egy modi neked és te kibanoltál sajnálom amit tettem soah többet nem fogok híbázni mindeki megérdemelhett egy esélyt.
 
Utoljára szerkesztve:

Ed_Morlizz

Újonc
2019. 01. 10.
34
6
V4 karakter
Ed Morlizz
LV karakter
Ed Morrlizz
Heló! A bannod indoka: Súlyos stílus, szidkozódás, fenyegetés, lejáratása, -Ed (Vito) és még egy darab a régi neved maitt.
Alapvetően számomra nem a neveddel volt baj hanem amilyen stílust képviseltél, emlékszem nem egy trágár illetve obcén szó hagyta el a szádat ez lehetett azért mert ideges voltál, de akkor is emberek vagyunk. Én úgy gondolom ez még korai, mivel még van mit át gondolonod ahoz, hogy többet ilyet ne csinálj. A bann szerintem még maradjon, és probálkozz meg vele később az én részemről ennyi.
 

Ruiz

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 09.
940
1 170
V4 karakter
Fernando Ruiz Cortez
Soha az életben nemfogsz itt játszani, megmondtam neked rengetegszer... kibannoltam rengeteg accountodat, ezt a forum accod is bannolom és ugyanúgy bannolva maradsz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.