Francesco Rossi jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hunor88

Újonc
2019. 09. 07.
13
52
V4 karakter
Zachary D Wilson
V2 karakter
Francesco Rossi
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Hunornak hívnak, Huninak szólithattok. 15 éves vagyok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A szerverre 2018-ban regisztráltam, komolyabban csak a karantén alatt kezdtem el játszani, pár barátommal. Közben a vizsgák miatt abbamaradt, nemrég kezdtem el ismételten játszani a szerveren, aktívan. Jelen pillanatban 4684 játszott perccel rendelkezem.~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Nem voltam adminjailban, és nem is voltam kitiltva a szerverről. ( https://imgur.com/a/5uTVPFf )~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, Teamspeak3-mal és mikrofonnal is rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Naponta, körülbelül 4-5 órát, de akár ennél több időt is tudnék a frakcióra szánni. Igen, természetesen tudnám teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok. Hunornak hívnak, 15 éves vagyok. Erdélyben élek. Hobbim közé tartozik a Futball, és az íjászat. Ezenkívül érdekel a politika is. MTA-n belül a mapolás, és a textúrázás, amihez komolyabban értek. Nem rég értek véget vizsgáim, ezért a szabadidőm nagy részét a szerveren töltöm, egyik jóbarátommal szoktam játszani. Több szerveren is voltam már szerelő, szerverneveket nem szeretnék írni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Francesco Rossi~


Születési helye, ideje:
~ 1988. 03. 15, Los Santos, Városi korház.~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ San Fierroi Szakközépiskola, Autótechnikus szak.~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Érdekel a járművek, és a szerelés. Éppen ezért végeztem ezen a szakon.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Francesco Rossi - 1988. 03. 15
1988 Márciusában láttam meg a napvilágot a Los Santosi korházban. 7 évvel később San Fierroba költöztünk, egy jobb élet reményében. Itt kezdtem meg tanulmányaimat, és szüleimnek is itt sikerült munkát találniuk. Édesapám újságíróként, egy helyi olasz nyelvű lapnál, Édesanyám elárusítóként dolgozott. Anyagi helyzetünk egyre javult, így házba költözhettünk. Édesapámnak volt egy régi ford autója, amit sokat kellett szerelni, ugyanis gyakran tönkrementek az alkatrészek benne. Mindig segítettem neki, ahogy csak tudtam. Itt szerettem bele az autókba, és az autószerelő szakmába. Itt sikerült hát eldöntenem, hogy autószerelő/autótechnikus szakon szeretnék továbbtanulni. Tanulmányaimat a San Fierroi szakközépiskolában végeztem el, 2006-ban.~


Aláírás:
Francesco Rossi
 

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.