Francesco Lorenzo - Benji [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Francesco Lorenzo >

Panaszolt fél admin neve:
< Benji >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Forgalmas hely/szabályzat nem megfelelő ismerete. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/Vvrp5PKg https://imgur.com/a/Z61ZDwJ >

Megjegyzés:
< Röviden és tömören, el szerettünk volna rabolni két srácot, akiket raboltunk volna srácok azok odahívták Benjit. Hosszas beszélgetés után Benji mondta hogy vihetjük őket. És egy másik admin kérte hogy mutassuk meg hol történt az elrablás, ő azt mondta hogy forgalmas hely és ezért kaptunk 3-an egy szép kis 2 órás jailt. Francesco D Costa és Sergio La Musso hozzászólhatnak mivel ők is benne voltak ebbe az egészbe és ők is kapták a jailt. Mindenki a La Cosa Nostra tagja, és Benji mondta hogy mehet az elrablás >

Unu válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Picsu

Lelkes fórumhasználó
2020. 02. 14.
301
443
20
Szombathely
V4 karakter
⚠️
LV karakter
Jeremy Martinez🦄🌴💜
V2 karakter
⚠️
Heó Beó én voltam a "vezetője" ennek a csodálatos rablásnak(Derek úr).Szerettünk volna direkt rákérdezni első sorban az admin úr nál,hogy engedélyezett-e itt az elrablás.Kaptunk egy olyan választ,hogy a Maffiá-nak szabad,majd késöbb a rabolt felek megkapták a szankciót és ezáltal nekünk is megkellett kapnunk eme nagy botrányos "elrablás" miatt.Nekem nincs problémám azzal ,hogyha egy "kezdő" player nem tudja a szabályzatot mivel mindenki ember,viszont Benji nem egy kezdő játékos (3 Admin).Ezzel a kommentel nem akarok senkit se megsérteni,viszont ezt kicsit unfair nak tartom,hogy mi "szopunk" azért 120 percet a csodás böribe,mert az admin nem ismeri a szabályzatot! Na Heó:love:
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy.

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

szeretnék egy képet kapni F11-ről, hogy pontosan hol történt a rablás, valamint, hogy ki milyen frakció tagja.
Továbbá, hogy melyik admin engedélyezte a rablást.

Kérlek ezt pótoljátok.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy. és Zolcsi

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Pontoltam amit kértél illetve lett egy névváltásom azt is átediteltem.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy.

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Hello!

• Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás/lövöldözés, (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak)
-Amennyiben az RP szituáció megköveteli egy frakció számára a forgalmas helyről való rablást akkor az engedélyezett, viszont ez alól is kivételek a fent megnevezett helyek.
A fent említett helyek számítanak illegális frakciónak forgalmas helynek, amint a szabályzat is írja.Indok esetén elrabolhatnak onnan.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és beneyyy.

Picsu

Lelkes fórumhasználó
2020. 02. 14.
301
443
20
Szombathely
V4 karakter
⚠️
LV karakter
Jeremy Martinez🦄🌴💜
V2 karakter
⚠️
Ez remek,viszont mi mégis megkaptuk a jailt (120 percet) forgalmas helyen való elrablás miatt.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy.

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Sejtésem szerint, nem említettétek meg neki, hogy a szabály szerint raboltok.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy.

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Itt nem azon van a hangsuly hogy mondtuk e nekik, hanem azon hogy a te engedélyeddel elraboltuk őket és egy másik admintól meg kaptuk a jailt.
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Szerintem nem az én engedélyem ez, hanem a szabályzaté, arról én meg semmit nem tehetek, ha ti másik adminnak nem mondjátok, hogy hogy raboltok. Csak úgy ő se találhatja ki.
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Minden el lett mondva a másik adminnak, ő forgalmas helynek itélte meg, te nem annak.
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Én a szabályzat szerint cselekedtem, innentől várom a bírálást.
Edit:Nem értem a dolgokat, a szerver szabályzata szerint cselekedtem, de mégis engem hibáztattok. Nem lehet, hogy esetleg a másik admin rontotta el a dolgot?
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

kicsit át lett beszélve a dolog. Valóban a szerver szabályzat jóváhagyja az illegál részére a rablást forgalmas helyen, DE a fő kivételek nem változtak.
Ahonnan vittétek volna (fő út széle - járda) ilyen helyekről továbbra is tilos a rablás. Város területén kizárólag sikátorokban/zsákutcákban lehet rabolni.

A másik nyomós indok, hogy "Amennyiben az RP szituáció megköveteli", tudomásom szerint szervkereskedés RP-t akartatok csinálni (legalábbis adminoknak ezt említettétek), azonban egy hogy ilyen nincs a szerveren [személyszerint megnézném az előzmény RP-t is], másrészt ezzel az indokkal mindenki mindenkit rabolhatna. Leader meetingen is tudomásom szerint az emberrabláshoz való elrablásért lett ez a szabálypont kiegészítve.

A témával kapcsolatban további megbeszélés pénteken lesz az Admin meetingen.
Tekintettel, hogy egy új szabályról van szó így Benji csak figyelmeztetésben részesült.

Zárom, helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: Zolcsi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.