Francesco Giuseppe jelentkezése a See City Car szervízhez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dancus

Újonc
2019. 01. 18.
11
4
V4 karakter
James Hool
LV karakter
James Hool
V2 karakter
James Hool
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Francesco Giuseppe~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017 óta~

Hanyas szintű vagy?
~ 30~

Milyen idős vagy?
~ 15~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ SCU inaktivitásom miatt, számítógép hiányban, NNI-ben,SCCS-ben még régebben, ezek távozási okaira nem emlékszek már , mert elég régen voltakk (1-2 éve)~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Február környékén~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel nekem ez a legszimpatikusabb frakció, és anno szerettem is csinálni. Most is megvan bennem a kompetencia afelé, hogy játszak.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ összesen 4 óra körül, egyhuzamban nem igazán szeretek játszani sok ideig, viszont reggel/este fixen tudok lenni, átlagban, ha nincs más dolgom~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/C8tHyWb~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/C8tHyWb~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ 15 éves vagyok, gépészeti iskolába járok, hobbim a motorszerelés, amolyan "biznisz", csak a nav ne jöjjön :D
A seemta-val 2017 nyarán kezdtem játszani, akkor még éjjel nappal igen komolyan, aztán voltak kihagyásaim, de rendszeres játékosnak mondanám magam az utóbbi időben.
Igyekszem mindig kihozni magamból a legtöbbet, szeretek csapatban dolgozni. RP-vel pedig olyan 6-7 éve ismerkedtem meg még sampon. Volt pár jailom, viszont azóta tiszta az UCP-m. Mondtátok, hogy írjak egy lapot, hát megírtam :D Köszi, hogy olvastad.~
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.