Francesca Florentine~Boros jelentkezése moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

itsboros

Újonc
2019. 07. 08.
4
0
x3zePcK.png

IG neved:
- Francesca Florentine
-
Mióta használod a TeamSpeaket?: -
kb. 2, 2.5 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?: -
Soha -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?: -
Még nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétközben körülbelül 2-3 órát(sajnos csütörtökön nem tudnék lenni edzés miatt, ez az egyedüli ilyen nap), emellett hétvégén ennél jóval többet, terveim szerint a 2x-esét próbálnám. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?: -
Igazából, ha fent lennék a nagyrészét tudnám, persze nem 6 órán keresztül lennék ott, egyszer kétszer elmennék beszélgetni, de nagyrészt moderátor szolgálatban lennék. -

Miért pont téged válasszunk?: -
Igazából eléggé lelkesen állok a feladathoz mivel még soha nem csináltam ilyet. Emellett szerintem gyorsan megtudnám tanulni amit kell(szerintem). Eléggé pozitívan állok az emberekhez emiatt a stílussal se lenne baj. -

Miért szeretnél moderátor lenni?: -
Mint elöbb is írtam, még soha nem csináltam ilyet. Szeretek sokszor új dolgokat kipróbálni, emiatt lennék moderátor nagyrészben. Megnézném, hogy teljesítek ebben a pozícióban. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha egy teljesen kezdőről van szó, elmagyaráznám neki, hogy kell szobába átlépni, emberekre ráírni stb. Emellett ugye van a tanuló szoba, oda behúznám és megkérném, hogy amikor kész van szóljon nekem és kikérdezem. Röviden ennyi. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- A hozzállásommal, a lelkesedésemmel. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?: -
Nincs -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Igazából az elsődleges célom az lenne, hogy kijussak P. Moderátor rangról. De a fő célom minimum egy moderátor 3 lenne. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:
Pozitív: -
Tanulékony - -
pozitív gondolkodású - -
viszonylag terhelhető -

Negatív: -
Ha fáradt vagyok, néha hadarok
- - Ha esetleg olyan a napon(ritka az ilyen, de akkor nagyon rossz) eléggé flegma tudok lenni(de az nem a leg jellemzőbb, nagyon ritka)
- - -

Mennyi idős vagy?:
- 15 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok Boros Gergelynek hívnak, 15 éves vagyok. Kistarcsán élek a családommal és a 2 kutyámmal. Eddig eléggé szerencsés évem volt, mivel álmaim gimnáziumában kezdhettem meg a tanulást. Szabaidőmben kosárladázom lassan 6 éve. Emellett, ha épp úgyvan általában MTA-zni és F1 2019-ezni szoktam a barátaimmal. -
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Kicsit elcsúszott a minta, így nehezebben átlátható, viszont pozitívum, hogy szeretnél új dolgot kipróbálni, és bizonyítani moderátorként. Szerintem egy esélyt megérdemelsz. Viszont, ha játszol LV-n akkor a profilodban írd be LV mellé a neved, mert jelenleg csak egy "van" szó van ott, nehogy szankciót kapj emiatt.

Edit: V3-on banolva vagy, multiaccount miatt? Láttam írtál UB kérelmet. Ha ez igaz, akkor az nem túl jó pont. Nem biztos, hogy így alkalmas lennél szabály betartatására TS-en moderátorként, ha a szerver szabályzatot is megszeged.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Azért ha kérdeznek tőled valamit, arra illik válaszolni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.