Frakcióvásárlásnál ne csak adott (inaktív) frakciót lehessen megvásárolni

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

yungmilu

Újonc
2019. 02. 08.
35
115
V4 karakter
Anthony Garfinkel
LV karakter
Milan M Milanson
V2 karakter
Milo Tachibana
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Milo Tachibana>

Ötleted:
< Frakcióvásárlásnál ne csak adott (inaktív) frakciót lehessen megvásárolni >


Megjegyzés:
< Ha már pénzért frakciót vehet az ember, akkor ne legyenek olyan korlátozások benne, hogy az éppen inaktív frakció/kat lehet átvenni az éppen bent lévő skinjeikkel és mapolásukkal. Itt is lehetne az mint V3-on, hogy az alapkoncepció felvázolása után annak alapján kerüljön be saját skin, mapolás és stb., ha már egyszer fizetünk egy szolgáltatásért.>
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szia szerintem ilyen problémával/ötlettel a vásárláskor kellene megegyezni a tulajdonossal.
 
  • Tetszik
Reactions: Dagee

Dagee

?
2019. 04. 13.
29
22
Debrecen
V4 karakter
Armandi Zaid
LV karakter
Armandi Zaid
V2 karakter
Zef Krasniqi
Nem TÁMOGATOM mivel ha valaki egy nagyon jó lappal, vagy nagyon jól viszi az fkt. akkor kb. 0 értelme volt hogy az fk-ért küzdjön és vigye, vagy minden idejét bele tegye.
 

yungmilu

Újonc
2019. 02. 08.
35
115
V4 karakter
Anthony Garfinkel
LV karakter
Milan M Milanson
V2 karakter
Milo Tachibana
Szia szerintem ilyen problémával/ötlettel a vásárláskor kellene megegyezni a tulajdonossal.
Volt próbálva, de ragaszkodott ahhoz, hogy nem lehet átalakítani soron kívül a frakciót és mindenképp azt a vonalat kell tovább vinni.
Egyébként egyetértek az előttem hozzászólóval, de ameddig ez lehetséges a testvérszervereken, akkor itt is egyeznie kellene a feltételekkel. Legalábbis szerintem.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans


Frakcióvásárlásnál ne csak adott (inaktív) frakciót lehessen megvásárolni
Meg ne haragudj, de a címből, és ebből a remek sorból én nem arra következtetnék, amit utána leírtál.
Lehet hogy én vagyok csak ilyen, de ez nálam azt jelenti, hogy aktív frakciót (vegyük példámat: Kormány) is lehessen venni. Kérlek ezt pontosítsd a félreértések elkerülése végett. :)

Az ötleted megértem, viszont kicsit gondoljunk bele pár dologba. Nyilván ez relatív, de nem hiszem, hogy olyan húzós ára lenne egy frakciónak a szerveren. Itt vagyok egy ideje, és össze sem tudnám számolni, hogy egyáltalán az elmúlt fél évben hány frakciót PP-ztek összesen. Rengeteg. Ha mindenki a kedve szerint alakította volna a sajátját, káosz lett volna. Nem véletlenül csak bizonyos frakciók vannak a listán. Szerintem az évek alatt @Tamasi
is sokat látott, nagyon jól tudja, hogy mi vált be, és mi nem.
Plusz minden alkalommal a mapolást, skineket átrakni, dashboard név átírás, TS-en szobanevek, iconok, alfórum név módosítások. Ez akár fejlesztőnek, akár SA-nak, de még a FőGMOD-nak is nagy munka. De tudom, ez nektek részletkérdés, mivel fizettek érte.
Ez egy lehetőség, amivel eldöntheted, hogy élsz-e. Ha nem tetszik, senki nem fog kötelezni rá.

de ameddig ez lehetséges a testvérszervereken, akkor itt is egyeznie kellene a feltételekkel.
Más tulajdonos, más fejlesztő, más szuperadminok, más hozzáállás. Akinek ez nem tetszik, megtalálja a társszerveren a neki megfelelő feltételeket. :)

Természetesen nem én fogom eldönteni ezt, ez szimpla vélemény volt.

A téma alatt vitatkozni nem fogok.​


 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nem kötelez rá senki hogy vegyél frakciót.

Ha pedig veszel is frakciót, van frakciófejlesztés és ott lehet igényelni mappolást/skint, egyebeket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.