Frakcióba való csatlakozás-Wexen

Koppany1234

Újonc
2023. 11. 04.
11
2
LV karakter
Jack Raffael
Szia. Azt irtad, hogy regebben jelentkeztem a mentősökhöz. Ott egy képzettséget irtam, más végzettséget. Most a Sheriff-séghez irtam meg a kérelmemet. Ez egy játék… Kérdezem én: Ha mentős szeretnék lenni akkor azt irom a végzettségeimhez, hogy: Pék? Mert fixen nem vennének fel… És mivel beadtam a jelentkezésem a Sheriff -eknek, ezért nyilván ilyenkor úgy szól a karakter tortenetem, hogy : XY rendészeti egyetem. Nem értem miért volt ez ilyen nagy baj… en nagyon szerettem volna a rendészethez csatlakozni… (jaa es gondolom uj karakter is kell, mivel ezzel sehova nem vesznek fel mivel voltam mar ,,mentős és rendőr akademian” ) de mindegy, en nem ertem hogy miért kellett elutasítani, amikor már másodjára adom be a jelentkezésemet. Vártam heteket, hogy meg tudjam írni a jelentkezésem, hogy legyen TGF ciklus. Aztán vártam 5 napot, hogy lássam elfogadják e…. Es megint nem… feltételezem ha azt irtam volna oda , hogy : itt tanult—> LV Medical University, akkor nem vesznek fel a sheriffséghez, mivel ,,mentős a szakmám” vagy az esetleg megoldás lenne, így utólag egy névváltás , és adnátok még egy esélyt hogy megírjam? Válaszodat előre is köszönöm Wexen.
 
2021. 10. 30.
175
809
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
Ha Wexen nem is fogja látni, egyértelműen leírtad a problémádat szerintem, és ezzel sokan együtt tudnak érezni. Több olyat vesznek fel F3-ba, aki ha írásban meg is üti a mércét, az IG világban olyan rendetlenek, hogy velük szemben magából Kánaánból küldették azt, aki nem másolja a lapját másokról, vagy nem segítenek neki megírni, mivel önálló gondolatai és cselekedetei nincsenek. Kisebb hibáktól eltekintve szép lapot írtál, én magam nem vagyok az SD tagja, ezért tovább nem is részletezném. Ha ennyire érdekel téged a rendvédelem, azt tanácsolom, hogy akár csak egy aprócska változtatással próbáld meg még egyszer a jelentkezést, de a nevet valamilyen formájában szerkeszd át mindenképpen. Sajnos az ilyen elutasító magatartásokkal, amit a frakciók tanúsítanak nincsen nagyon jogorvoslat, legfeljebb annyit tehetsz, hogy kivárod az új időszakot.
 
  • Tetszik
Reactions: Koppany1234