Frakció/régi skinek forgalomba helyezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

alfonzwyne

Írnok deák
2021. 12. 18.
644
941
Las Vegas
LV karakter
alfonzwyne
V2 karakter
alfonzwyne
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Nonie Ami >

Ötleted:
< A régi/deaktivált frakciós skinek behozatala. Nagyon sok embertől hallottam, hogy ez meg az a skin milyen jó, csak nem lehet őket használni mivel frakciósak, és nem férünk hozzá. Az én ötletem az lenne, hogy a régebbi frakciós skineket újra forgalomba helyezni, egy kisebb-nagyobb összegért cserébe.(Gondolok itt PP-re, vagy akár See Ft-ra is.) >


Megjegyzés:
< Szerintem elég nagy igény lenne rá, hisz nem egy rossz ötletnek mondhatom. Köszi hogy végig olvastad. >
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia. Egy egyéni véleményt fogalmaznék meg.

A frakciós skinek nem véletlenül frakciósak és nem bincosok. A deaktivált frakciók skinjeit nem adnám személy szerint játékos kezekbe, mert a skinek többségéért az akkori leaderek akár még fizethettek is a készítőnek. Az admin rendszer is úgy van megcsinálva, hogy (ha jól emlékszem, 5-10 mp után) leveszi a karakterről azt a skint ami olyan F3-hoz van kötve amiben a kiválasztott személy nem szerepel. Az ötletet nem támogatnám, mert a készítők részéről jogos lehetne a felháborodás miután egy fk-nak készítették, nem egy komplett szerverközösségnek használatra.
 

alfonzwyne

Írnok deák
2021. 12. 18.
644
941
Las Vegas
LV karakter
alfonzwyne
V2 karakter
alfonzwyne
Szia. Egy egyéni véleményt fogalmaznék meg.

A frakciós skinek nem véletlenül frakciósak és nem bincosok. A deaktivált frakciók skinjeit nem adnám személy szerint játékos kezekbe, mert a skinek többségéért az akkori leaderek akár még fizethettek is a készítőnek. Az admin rendszer is úgy van megcsinálva, hogy (ha jól emlékszem, 5-10 mp után) leveszi a karakterről azt a skint ami olyan F3-hoz van kötve amiben a kiválasztott személy nem szerepel. Az ötletet nem támogatnám, mert a készítők részéről jogos lehetne a felháborodás miután egy fk-nak készítették, nem egy komplett szerverközösségnek használatra.
Erre a válaszom csupán az lenne, hogy nem úgy értettem hogy berakják pl bincos skinnek hogy pl a kezdő játékosok is hozzáférjenek. Például elosztani a mostani frakciók között.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: Browniee

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Hali. Egyet értek bizonyos mértékig Peti-vel. A régi frakciók is megdolgoztak azokkal skinekkel. Javasolni most is tudtok skint bekerülésre, illetve fennt áll mindenki számára a lehetőség, hogy Tamásitól egyedit vásároljon. Szerintem jól kidolgozott a mostani rendszer. Az ötlet megvalósulását nem támogatom.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Erre a válaszom csupán az lenne, hogy nem úgy értettem hogy berakják pl bincos skinnek hogy pl a kezdő játékosok is hozzáférjenek. Például elosztani a mostani frakciók között.
Az ötletből nem ez jött le, mivel PP-ről meg SeeFt-ról beszéltél. 😉 Ettől függetlenül továbbra sem támogatom
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Például elosztani a mostani frakciók között.
Ez nem így működik, minden frakciónak megvan a saját skinjeinek limite és ezt nem léphetik át, legfeljebb a meglévőket lecserélhetik.
Továbbá a deaktivált frakciók közül ha valamelyik esetleg visszakerülne akkor lényegében skinek nélkül maradna és ezzel megint nem tettünk egy lépést sem előre.

Civil skinpack update elférne esetleg de ez az ötlet nem előnyös és ebből fakadóan nem is kivitelezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.