Frakció panel ráncfelvarrás ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Alexander B Fitzgerald >

Ötleted:
< 1. Röviden összefoglalva annyi lenne az ötletem, hogy a jelenlegi 15 rang slotot lehetne bővíteni, vagy csökkenteni. Ezt a jelenlegi 15-öt esetleg a leaderek megszabhatnák, hogy mennyire van szükségük, természetesen reális keretek között, nem 50 rang. Lehetne egy limit, hogy maximum, mondjuk 20 rangot lehet létrehozni. Ezzel elkerülhetőek lennének a "/-es rangok", pontosabban a Fő/Törzs/Őrmester, a Fő/Hadnagy, a Fő/Törzs/Zászlós, vagy akár az Al/Ezredes és ezeknek egyéb változatai.
2. A jelenleg SeeMTA V3-on megtalálható frakció jogok fül átvétele V2-re is. Ezzel lehetne beállítani a changelock, vagy egyéb leaderi lehetőségeket. Valamint nagyobb rangúaknak (vagy akiket leader úgy gondol) lehetősége lenne (jog szerint) fegyvert készíteni amit maffiás nem tudna, vagyis bandás fegyvert. Ugyan úgy fordítva is.>


Megjegyzés:
< Szerintem minden frakció számára hasznos ötlet lenne. >
 
Utoljára szerkesztve:

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Első ötletben több a meló mint a haszon, a frakció jogokkal kapcsolatban meg úgy emlékszem már nem is egy ember megírta ezt. Amit itt is leírok hogy teljes mértékben támogatom.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Darko. és aPeti

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Helló szerintem 15 rangnál több nemigaznán kéne de az, hogy lehetne állítani, hogy hány rang legyen az adott frakcióba azt teljes mértégben Támogatom. 2.Szintúgy csak támogatni tudom az ötletet mivel eléggé hasznos lenne a dolog.
 
  • Tetszik
Reactions: aPeti

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Egyébként szerintem tök jó lenne, ha bejönne ez a kis apró, ám hasznos ötlet a szerverre. Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: aPeti

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Sziasztok!
Hál istennek már játékosként írok az ötlet alá.
Az első pontot teljes mértékben támogatom!
A 2-es pont számomra semleges. :)
 
  • Imádom
Reactions: aPeti

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Az első ötlet hasznos, de mégis semmiségnek tűnik, a vele járó munka miatt viszont tetszik, a második ponthoz nem tudom mit szóljak, nem érzem hiányát.
 
  • Tetszik
Reactions: krts és aPeti

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Az első ötlet hasznos, de mégis semmiségnek tűnik, a vele járó munka miatt viszont tetszik, a második ponthoz nem tudom mit szóljak, nem érzem hiányát.
Szia!
Illegál terén szerintem sincs hiánya. Inkább a rendvédelmi szervekben van jelen a probléma véleményem szerint.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem nincs nagy haszna, f3-at úgy is csak a frakció tagok látják, tehát ha a rendvédelmi frakcióba is, egynél van olyan pl. Hadnagy/Főhadnagy, akkor a jelvényébe úgy is csak az egyik rang fog szerepelni, és aki aktívan jár meetingre vagy látja a szerveren azt a személyt, úgy is tudni fogja, hogy milyen rangba van az illető. Másik részét pedig nem támogatom, ha kiérdemli a leadert, akkor majd tud, changelockolni és társai.
Szerintem ha már a frakció panel szóba került, jó lenne ha az egyéb résznél több szöveget lehetne beírni, nem csak annyit, hogy a rádió frekvenciát lehessen kiírni. Mivel szerelő frakció tagja vagyok, így ez alapján szerintem ha több karaktert lehetne oda írni, akkor fel lehetne ott tüntetni a frakció tagok számára a nyitvatartást, vagy hogy kinek van casco.
 
  • Tetszik
Reactions: aPeti

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Nem lesz jog panel
Ez meg hogy legyen + rang, minek ? Hogy 5 féle ooc rang legyen ? Nehogy már ne legyen elég 15 rang.
 
  • Szomorú
Reactions: aPeti
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.