Foxi jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

_Foxii_

🕊 Ami nem öl meg, az megerősít. 🕊
2020. 11. 24.
254
822
18
V4 karakter
Francesco Luchese
foxi.png




Játékbeli, és fórum neved
| Játékon belül Ariana Luchese, fórumon _Foxii_ |

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
| 2018-óta játszok a szerveren kisebb, nagyobb kihagyásokkal. A fórumot 2020-ban kezdtem el használni. |

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
| Már régebb óta kiszeretném próbálni a fórumon történő munkafolyamatokat, de eddig sajnos nem nagyon volt rá lehetőségem. Szívesen segíteném a fórum használók munkáját és a csapat munkáját is. |

Miért pont téged válasszunk?
| Tekintettel arra, hogy jelenleg TeamSpeak-en moderátori feladatkörben vagyok, úgy vélem hogy ezt a feladatkört is probléma nélkül tudnám végezni. Megbízható és kitartó embernek vallom magamat , ha egy feladattal megbíznak akkor azt a lehető legnagyobb precizitással próbálom végezni. Szeretek segíteni játékos társaimon is és próbálom nekik a játékban a legnagyobb élvezete nyújtani. Napi szinten akítvan figyelem a fórumot régebben tevékenykedtem is Adminként. |

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
| Naponta 1-2 órát eltöltök különböző topickok olvasásával, de ez Globális moderátorként bőven több lenne. |

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)
| 2022.02.28 - 2022.07.06-ig Admin pozíciót töltöttem be a szerven de időhiány miatt sajnos le adtam.
2022.07.31-2023.01.05-ig Ismét Admin ként töltöttem a szerveren az időt de egy hibázásom miatt sajnálatos módon le került rólam az Admin.
2023.01.05-től pedig a moderátor teamot erősítem és segítem. |


Rendelkezel TeamSpeak3-al?
| Igen rendelkezem, naponta elég sok időt töltök el itt is. |

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
| Első sorban a szabályzatot ismertetem vele , majd a fontosabb részeket mutatom meg neki mint például :
- Az Unban felületet.
- Hirdető részleg
- Panaszkönyv
- Frakciók
Ha ezeket sikerült vele ismertetnem akkor elmagyarázom neki , hogy hogyan kell helyesen használni a mintákat. |


Ismeretséged a csapaton belül?
| Zoli, Radi,Alan |

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)
| Leventének hívnak, SEE-n Foxinak szoktak hívni a többiek. 2006-ban születtem, 18 éves vagyok Nógrád megyében élek, azon belül Balassagyarmaton. Játékos társaminak próbálok a lehető legtöbbet segíteni. Szeretek ismerkedni, barátkozni könnyen megtalálom mindenkivel a közöshangot. Ipari Informatikusnak tanulok és ebben a szakmában szeretnék tovább tanulni. Szabadidőmet általában a barátaimmal töltöm. A szerverre 2018-ba regisztráltam, de ott nem nagyon kötött le a játék. Miután középiskolába kerültem az osztálytársamimmal újra elkezdtem játszani. 2020-ban kerültem be az első frakciómba, aminek nagyon örültem. Két évvel később pedig Admin lettem a szerveren aminek szintén nagyon örültem, mert nem gondoltam volna, hogy Admin leszek egyszer a szerveren és azóta kisebb , nagyobb kihagyásokkal játszok folyamatosan a szerveren. |

 
Utoljára szerkesztve:

Zizi.

"We should totally be boyfriend and girlfriend."
2019. 01. 31.
225
263
Szeged
V4 karakter
Tito Menta
Ismerlek egy kis ideje. Rendkívül normális, értelmes, beleadó srác vagy. Menne ez neked Foxi barát :D
 
  • Imádom
Reactions: xixoo és _Foxii_

Paper

besten.
2020. 01. 24.
381
938
Vienna
V4 karakter
Liam.Friedhofen
Szia Fox nagyon kedvelem a jelentkezési lapod, moderátorként faszán végzed a munkád, néha IDG-ként is intézed az intézni valót illetve régen voltál admin igaz a végén nem adta ki de addig a pontig jó munkát végeztél szóval én nagyon is örülnék ha lila neved lenne fórumon!!
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: atex és _Foxii_

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
196
422
Budapest
V4 karakter
curt_sanders
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Szia! Mondhatni már egy ideje ismerlek, amit elvállalsz azt annak megfelelően kezeled is. Alkalmas vagy a pozícióra és jól tudnád végezni a dolgod. Hajrá.
 
  • Imádom
Reactions: _Foxii_

Slider

Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse!
Támogató
2021. 06. 20.
200
140
V4 karakter
Christopher Shepard
Szerbusz Foki! Ismerlek már egy jó ideje. Szerintem teljes mértékben alkalmas lennél a pozícióra. Hajrá-hajrá. 🦊
 
  • Imádom
Reactions: _Foxii_

Rey

relentless
2020. 03. 16.
448
1 667
V4 karakter
Richard Reyes
én is ilyen szép zöld szövegszínnel támogatom a lapodat Fokszi
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: _Foxii_

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 876
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Nekem fórumon nem szokásom valamire azt írni, hogy "nem támogatom", itt sem fogom, de azért leírnék egy negatív tapasztalatot, aminek azóta is iszom a levét, pedig 2022 novemberi eset.

Foxi, mint akkori szerveradmin úgy gondolta, hogy helikopter kézizésért örökre kitilt a szerverről 70+ szintű létemre, teljesen tiszta UCP-vel. Nyilván az az örökre szóló kitiltás 2 óra alatt fel is lett oldva, hiszen nem volt jogos, viszont én a mai napig látom ezt az UCP-men és eléggé zavaró. Az volt az utolsó büntetésem, azóta még adminjailben sem voltam. Ja és az az örök kitiltás eldöntése mindössze 4 percébe került.

Kérdésem feléd, Foxi:

Moderátorként is adnál jogtalan kitiltásokat, ráadásul örökre szólót?
 

Krisztiián.

Finom Ételek Nagy Mennyiségéért Felelős Miniszter
2020. 02. 16.
87
104
KSVRD
V4 karakter
Christian D Dante
Ismerlek egy ideje, szerintem alkalmas lennél a feladatra. Sok sikert kívánok.
 
  • Imádom
Reactions: _Foxii_

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 217
15 660
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.


Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Joee és Paper
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.