Fordulókör bug

csankesz

Zöldfülű
2021. 03. 29.
216
173
LV karakter
Valdet Lushi
DEVv4.png

Neved:
< Cristobal Espiga >

Az észrevétel időpontja:
< 2023-06-09 20:22 >

Kép, videó, log:
< , https://pastebin.com/WDEqWNq0 >

Részletes leírás:
< Mai nap (06.09) az autómba szerettem volna belerakni 2 versenyt illetve egy fordulókört. A 2 versenyt és a fordulókört is sikerült, viszont a fordulókör az idő során valamiért lekerült róla. Nem használtam az autót nagyjából 1 óráig, csak le volt parkolva, amikor leparkoltam akkor még 40-es fordulókör volt rajta, viszont amikor 1 óra parkolás után újra használni kezdtem, akkor már gyári volt benne. Nem tudom ez mi miatt lehet. Sajnos pontos bizonyítékot nem készítettem, nem gondoltam volna, hogy erre szükség lehet, illetve mint mondtam, miután beleraktam, működött, csak utána random lekerült róla. A logban az látszik, hogy leszedtem nagyjából 200 ezret, abból berakattam 2 versenyt, a 40-es fordulókört, és miután megvoltam, nagyjából rögtön utána leraktam a pénzt (100 ezret) ami nálam maradt a tuningolásból. >

Egyéb megjegyzés:
< Nem azon van a hangsúly, hogy 20 ezrem ment a levesbe, hanem arról, hogy nem a legköltséghatékonyabb incidens ez, főleg ha mindig lekerül róla, illetve elég idegesítő hiba is tud lenni. >
 

Borisz

borisz@see-game.com
Manager
2019. 01. 06.
4 604
11 393
26
Budapest
armin.kim
Eddig nekem egyikből sem tűnt el és nem is hallottam ilyenről senkitől. Jó lenne ezt reprodukálni valahogy egy pontos leírással.
 

csankesz

Zöldfülű
2021. 03. 29.
216
173
LV karakter
Valdet Lushi
Annyit tudnék esetleg még hozzászólni a dologhoz, hogy miután történt ez az egész, megtört a kocsim, elmentem szereltetni, és utána már megjavult maga a fordulókör dologm, pedig azelőtt nem volt megtörve és úgyis rossz volt a fordulókör. Nem tudom mi lehetett ez az egész dolog, azóta nálam sem történt meg még egyszer sem.