Ford Mustang 2015

adam20000

Újonc
2024. 03. 20.
10
1
V4 karakter
Bradley Milliard
Sziasztok azzal a gondal problémával állok szembe, ma cseréltem erre a kocsira.. És lehetetlen vele fékezni/kanyarodni egy nagyobb sebességnél pl 130Khm(pályán) városba szinte esélytelen ..mert rettentően csúszik dobja a hátulját, cseréltettem rajta gumit akkor is.. És összkerekes és így is nagyon durván csúszik.. Nézzetek rá, hátha van megoldás.
 
  • Tetszik
Reactions: Waty

Waty

Barangoló
2024. 01. 01.
116
30
V4 karakter
Watson.va.lion
Szia. Ez így igaz mész pl 100km/h fölötti sebességgel kezelhetetlen a kocsi..
 

Francois

Barangoló
Támogató
2023. 04. 18.
144
122
17
Tököl
V4 karakter
Jose Escarra
LV karakter
Luis Benz
Volt Mustangom és szerintem egyáltalán nem "kezelhetetlen". Ki kell tapasztalni kicsit mikor csúszik meg, de szerintem egyáltalán nem egy nehéz feladat. Amikor volt én imádtam.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
413
1 120
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Nekem nem volt bajom a handlingjével, nem kell nyélgázon közlekedni mindenhol, és nem csúszol ki. Mellesleg egy IRL hátsókerekes izomautóról beszélünk, csodálkozol, hogy csúszkál a háta?
 

Waty

Barangoló
2024. 01. 01.
116
30
V4 karakter
Watson.va.lion
Nekem nem volt bajom a handlingjével, nem kell nyélgázon közlekedni mindenhol, és nem csúszol ki. Mellesleg egy IRL hátsókerekes izomautóról beszélünk, csodálkozol, hogy csúszkál a háta?
Szia! Igazad van abba hogy nem kell nyílt gázzal menni, viszont ott van egy BMW e60 is ami (IRL is hatsókerekes) akkor ebbe is belelehetne kötni, szerveren mész vele pl 150km/h-val és nem dobja úgy ki a seggét mint a Mustang🤷