Foci-Eb óriáskivetítő

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Sziasztok!
- Azért hozom fel ezt az ötletet mert Discord társalgóban jött fel az a téma amit támogattak páran, hogy jó lenne a szerverre In-game egy óriáskivetítő padokkal, esetleg büfékkel, ami a foci Eb meccseket közvetíti élőben.
- Esetleg még az is egy opció, ha moziban menne, de szerintem jobb feelingje van, ha valahol kültéren kivetítőn lehetne nézni a meccseket.
- Ti hogy vagytok vele?
 

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
240
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Nem rossz az ötlet mert ad egyfajta hangulatot. Nagyon régen “scoreboard” formájában voltak a város különböző pontjain elhelyezve táblák ahol követhetted a mérkőzéseket. Szerintem abban a formában simán visszakerülhetne, de rendes kivetítő viszont felesleges. Minőség se lesz tökéletes meg teljesítmény kárára is menne.
 

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
276
405
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
V3-ban volt kivetítő, de csak az eredményeket mutatta, illetve, ha gól volt. Nem volt a meccs közvetítése. Az M4 Sport nem engedi, hogy külső programmal játszd le, csak online közvetítést lehet nézni neten.
Egyébként, pont én hoztam fel DC-n a dolgot. Viszont, a mai meccs után már meggondoltam magam :ROFLMAO:
Na jó, nem, én adnám már csak a régi emlékek miatt is, ha bekerülne. Bár, így már hogy megkezdődött az EB nem hiszem, hogy megvalósul.
Viszont, kérem vissza a foci labdám! Sajna az is kikerült. :(
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
610
330
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
V3-ban volt kivetítő, de csak az eredményeket mutatta, illetve, ha gól volt. Nem volt a meccs közvetítése. Az M4 Sport nem engedi, hogy külső programmal játszd le, csak online közvetítést lehet nézni neten.
Sziasztok!

A M1-nél van Youtube live, talán még ott meg lehetne oldani, de nyílván senkit sem fog érdekeli a polika. Ahogy @Szilva te is említetted, túl sok szerzői jogi gondok vannak itt.
Egyébként, pont én hoztam fel DC-n a dolgot. Viszont, a mai meccs után már meggondoltam magam :ROFLMAO:
Na jó, nem, én adnám már csak a régi emlékek miatt is, ha bekerülne. Bár, így már hogy megkezdődött az EB nem hiszem, hogy megvalósul.
Viszont, kérem vissza a foci labdám! Sajna az is kikerült. :(
Amúgy nekem is tetszik az ötlet. A szerveren el is tudnám képzelni, de úgy vélem a fentebb elmondott gond miatt ez sajna kivitelezhetetlen.:(
 

Hakan

Barangoló
See Game Helpdesk
v4
2023. 07. 19.
94
217
Salgótarján
V4 karakter
🇮🇪 Sophie Keane 🇮🇪
Biztosan használnák páran a szerveren is, de szerintem lehet nézni TV-n vagy YT-n :D + Ahogy Misty is írta, átmenne OOC-be.
Ha normálisan lenne használva és IC/OOC nem menne a toxikus viselkedés a meccsek alatt akkor még el is férne szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: misty

Francois

Barangoló
Támogató
2023. 04. 18.
123
70
16
Tököl
V4 karakter
Yousaf Thakkar
Szerintem akit tényleg érdekel az EB, az nem See-n fogja nézni, hanem rendesen a tv-ben. Egyébként meg nem sok értelme lenne most egy ilyet berakni viszonylag rövid időre aztán meg kivenni. Nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: csakegyjatekos