Florentino Estanislao - Gerlas

DooMi

Újonc
2019. 05. 13.
40
25
V4 karakter
Florentino Estanislao
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Florentino Estanislao

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Gerlas

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Hibás bírálat.
Úgy kezdődött az egész, hogy bent írogattuk az előRP-t egy rabláshoz, majd hallottunk egy csöngetést, amire kimentünk és körülnéztünk. Utána megláttam, hogy ott biciklizik valaki név szerint: Dominique Tillman, aki láthatóan PG-t követett el. Ezután írtam egy reportot, amire Gerlas reagált és itt kezdődtek az érdekes dolgok. Alapvetően a videó megnézése után úgy jött oda, hogy neki, mint ADMIN az Rp folytatás lenne a legjobb, amit nem értettünk, hiszen mi nem akartunk belemenni az RP folytatásba nem véletlen. Majd kértem, hogy ha jail lenne a vége, esetleg lehetne kicsit enyhített, amire azt a választ kaptam, hogy majd az UCP előélete eldönti. Meg is lett nézve az UCP előélet, amire az volt a következtetése Gerlasnak, hogy inkább elengedi az ügyet egy figyelmeztetéssel. Azzal próbált védekezni a szabálysértő, hogy a kamerától nem látott engem, ami kicsit furán jön le, mivel akkor miért kezdett volna el menekülni előlem, ha elvileg nem látott engem.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Reportnak a számát privátban küldeném el a bíráló adminnak.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 662
4 469
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Megvárjuk az admin válaszát hogy miért döntött így.
Neked mi volt vele a terved?
 

Gerlás

YBR we cookin' up
SzerverAdmin
v4
2021. 04. 09.
64
88
V4 karakter
Antonio Clemente
Hello ,attól mert admin vagyok nincs örömöm abból hogy valakit berakok xy percre igy mindig probálok olyan megoldást keresni ahol mindkét fél megvan elégedve ,ahogy irtad reportban ha jail lesz akkor legyen enyhitve ,nos UCP előlet miatt és hogy esélyt se adtál RP folytatásra emiatt döntöttem igy ,nos ez hogy felhoztad hogy nem láthatta mégis futott , a felvételen látszik hogy már fut előled a bicikliéhez ,hozzáfűznivalóm nincs.
 
  • Menő
Reactions: cs4ba