fleo------ Nikolaj Lorenz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Salvatore S Neumann //fleo >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Nikolaj Lorenz. >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Sziasztok. Nikolajt lelőttem ig teljesen jogosan ami egy adminügy által birálva lett, késöbb de a lényeg annyi lenne hogy miután meghalt bejött katonaság szobába, pkval fenyegetett engem majd kérdőre volt egy ic ügy miatt illetve bejött az nélkül hogy akárki is megengedte volna. Ezzel moderátorját használta ki és a stilusa is kissé bicskanyitogató volt számomra. >

Bizonyítékok:
< Az ott lévő tagok tanusitják és a log hogy nem volt csatlakozásija ide tudtommal. >

Megjegyzés:
< Hozászolhat: Nikolaj, a katona szobában lévő tagok, és a biráló Operátor / SModerátor. >
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Szia!
Csatlakozási engedélye van minden moderátornak, viszont ez kizárólag TS ügyintézés céljából.
Egy logot csatolj arról, hogy be ment a szobába, légy szíves.
Várom Nikolaj válaszát!
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Rendben van , tessék. <15:02:21> "!Nikolaj Lorenz#21" switched from channel "[cspacer3334]» TS Ügyfélszolgálat 3 «" to "SCH│Társalgó[3] [Rádiókódok]"
 

Nikolaj

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
92
182
LV karakter
Nikolaj Reese
V2 karakter
Nikolaj Lorenz
Szép napot. Köszönöm a bosszú pk-t :D . Nos meghaltam szerón bementem hogy Csá fleo ittvan? Aztmondta hogy itt van erre én megkérdeztem hogy te lőttél le? aztmondta hogy nemtudja és megkérdeztem hogy ugye tudod hogy nem lehet lelőni aztán egyszerre a hat armys elkezdett beszélni aztán mondtam hogy mind1 igy nem lehet inkább nyitok egy pk-t és felmentem Sinapshoz. A bicskanyitogatós stilust pedig meglehet kérdezni Sinapsot és Zacsi moderátort hogy neked milyen volt a stilusod nem kell fennt hordani az orrod hogy nem kaptál bannt utolsó esély után. Várom a birálást!

EDIT: Lehet hogy ez mind1 de amugy Kentát meglehet kérdezni hogy bármikor bemehetek e bármelyik army szobába szerintem nem fogja zavarni és ha nem lennék moderátor akkor is lenne oda szobacsatim
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: front és Zacsii

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Legközelebb írj rá és nem lesz ebből probléma.
Stílussal kapcsolatban: ha valakinek nem TS-re való a stílusa, nem az a megoldás, hogy ugyan olyan stílusban válaszolsz.
Azért vagy moderátor, hogy betartasd a TS szabályokat és példát mutass a többi playernek.
A panasz jogos, minuszpontot beírtam (1/2).
Zárom / Helyezhető
 
  • Imádom
Reactions: front
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.