Flavius Fabius -> Douglas Marino és Aron Remak [Tonyy]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
140
288
V4 karakter
Flavius Fabius
LV karakter
-
V2 karakter
-
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Flavius Fabius


Panaszra tett személy InGame neve:
Jack M Lawrence és Joel Layton


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Éles fegyverre a sokkolót kapják elő.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
►https://pastebin.com/RBzRR7XV◄


Megjegyzés:
Sziasztok. Először is: nem bosszúból/rosszindulatúságból írok PK-t, csak a szemszögemből nem érzem igazságosnak azt, ami történt. A szituáció a következő: A drogfarmomat gondoztam, és amikor kimentem a kapun, 2 NNI-s várt az ajtó előtt, igazoltatni akartak. Ezt már önmagában furcsának találtam, mert a lehető legkevésbé keltettem feltűnást. Ez mellett el is mentem. A tét 40 mag volt, fegyverrel is rendelkeztem. A legjobb megoldásnak azt találtam, ha megpróbálom lelőni őket. Előkaptam a fegyveremet, az NNI-s kolléga pedig 2! másodpercre rá sokkolót rántott. Ez a logban látszódik. Tekintettel arra, hogy én kezdeményeztem a fegyverelővételt és nem kevés idő telt el a sokkoló elővételével, nem érzem fairnak azt, hogy ők minden áron az elkapásra mennek. Szerintem ebben a szituációban nem volt reális a sokkoló. Nem gondolom, hogy felelősséget éreztek a karakterük élete iránt. Ha valaki élest ránt rám és a fejemet célozza, nem sokkolót fogok előkapni KÉT másodperc múlva. Amennyiben a bíráló admin úgy dönt, hogy jogos a panaszom, akkor szeretném visszaigényelni az elveszített itemeket. Nem esik jól az embernek, ha a karakteréhez méltóan cselekszik és ilyen súlyos büntetést kap. (300 perc, 300.000$, 40 mag + Glock + lőszer).
 

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
140
288
V4 karakter
Flavius Fabius
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia. Videó nem készült a szemszögemből. A log-ban látható a lényeg. Két másodpercre ránt rám az NNI-s sokkolót.
 
  • Tetszik
Reactions: Macallan

boteszxd

Újonc
2022. 11. 12.
48
43
V4 karakter
aron remak
LV karakter
moses rowan
szia, taktikai sokkolás történt amely engedett a szerveren, olyan szabálypont nincsen hogy nem lehet éles lőfegyverre sokkolni. sajnos clippet nem mentettünk mi se mivel nem jelezted azt a szándékot hogy neked ez problémát okoz (miközben hívhattál volna admint is). másrészről pedig az én sokkolásom alatt nem rám hanem a társamra fogtad a fegyvert célzáskor.
 

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
140
288
V4 karakter
Flavius Fabius
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szerintem a taktikai sokkolás nem egyenlő azzal, hogy totál kockára teszed a saját és társad életét.

Ha 2 másodperc alatt sikerült lereagálnod az én fegyverrántásomat, akkor szerintem nem egy sokkolóval kellene kezelni a helyzetet, hanem élessel. Ráadásul csak ketten voltatok, közületek is csak egyikőtök vett elő fegyvert.

Edit:
Összességében szerintem azért nem állja meg a realítást, mert: én kezdeményeztem, lassan reagáltátok le (2mp), egyikőtök vett elő csak fegyvert 2 mp után, az is sokkoló volt.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Macallan

boteszxd

Újonc
2022. 11. 12.
48
43
V4 karakter
aron remak
LV karakter
moses rowan
én nem tudom, hogy te honnét veszed hogy egy játékban mi a jó és a rossz reakció idő, de szerintem szinte biztos hogy nem reakció idő alapján ítélik meg mikor lehet sokkolni.
 
  • Tetszik
Reactions: Dani.

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
140
288
V4 karakter
Flavius Fabius
LV karakter
-
V2 karakter
-
Egy lövöldözésben nagyon sokat számít 2 másodperc. 2 másodperc akár 2 emberi élet is lehet egy ilyen helyzetben. Egy fegyverelővételről pedig ne is beszéljünk. Én elővettem a Glockot, te pedig 2 másodperc múlva egy sokkolót. Én ebben nem látok realítást. Ha ezt az egész szituációt egybevetem, unfairnak, meggondolatlannak jön ki az egész dolog. De ezt majd az admin eldönti.
 

Tonyy.

shady business
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
602
2 244
20
V4 karakter
Bianca Nease
Leszögezném a bírálat elején, hogy minden ilyen éles fegyverre való sokkolás szituáció más és más.

Szerintem a taktikai sokkolás nem egyenlő azzal, hogy totál kockára teszed a saját és társad életét.
Azzal, hogy lesokkolt téged pont, hogy nem tette kockára senki életét. Azzal tette volna, ha előránt egy fegyvert és ő is elkezd lövöldözni.

Egy sima glock fegyvert vettél elő rájuk, ráfogtad az egyik emberre majd a másik lesokkolt téged. Nem fogod tudni egyszerre két emberre fogni a fegyvert.

Videó bizonyíték nélkül nehéz megállapítani, hogy honnan és milyen formában sokkoltak le téged. Beküldtél egy logot amiben annyit látszik, hogy nagyjából két másodperc alatt lereagálták és lesokkoltak, ebben egyáltalán nincs olyan dolog ami realitását vesztené ebben az adott roleplay szituációban.

Arra hivatkozol, hogy "lassan" reagálták le a dolgot, két másodperc egyáltalán nem sok idő ezt lereagálni. Ez pontosan egy olyan szituáció amiben pár másodperc alatt kell döntést hozni. Ebben a helyzetben az NNI-s aki lesokkolt téged az egyik legjobb opciót választotta amit lehetett.

nem érzem fairnak azt, hogy ők minden áron az elkapásra mennek
akkor szerintem nem egy sokkolóval kellene kezelni a helyzetet, hanem élessel.
A legtöbb válaszodban az vehető ki, hogy te mentél pont arra, hogy mindenképp meghalj és ne tudjanak elkapni. Ezzel kijeleted, hogy te egyáltalán nem félted a karaktered életét, hanem inkább egy lövöldözést akartál amivel azt éred el, hogy kihúztad volna egy szituációból azzal, hogy megöleted.

Összegezve, nem történt szabálysértés a két NNI-s részéről. Teljes mértékben jogosan lettél lesokkolva ebben a szituációban.

Ha valamire esetleg nem tértem ki vagy van még kérdésed akkor privátban szívesen megválaszolom neked.

A panasz jogtalan, zárom.
Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.