Flavio Gotti Jelentkezése a Fix&Drive Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BarnaLaci

Újonc
2019. 06. 24.
12
19
Szerbia , Zenta
V4 karakter
Flavio Gotti
LV karakter
Flavio Gotti
V2 karakter
Flavio Gotti
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Laci , 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ V2: 3822 v3: 10 ezer + ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Voltam AJ-ben. Képen látható: ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Rendelkezem mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 2-3 óra. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Barna Lászlónak hivank , Szerbiában lakom Zentán. 17 éves vagyok , áprilisban töltöm a 18. születésnapom. Naponta 2-3 órát tudnák a frakcióra szentelni, de ezt csak este 8 után mivel egész évben délután járok iskolába. Szabadidőmben gépezek vagy iszunk a haverokkal hétvégén. Szeretek focizni és kézilabdázni a haverokkal , de nem járok úgy külön edzésekre. CNC Technikusnak tanulok 3. évemet töltöm , nemsokára valószingűleg be is fogom fejezni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Flavio Gotti ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santosi Kórház 1997.04.06. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középiskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Nagyon szeretem az autókat , főleg a versenyautókat. Szeretnék egy jó közösségbe tartozni és összekötni a kellemest a hasznossal ,hogy olyan dolgot csinálok amit szeretek és pénzt is kereshetek belőle. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Miután befejeztem a Középiskolát elmentem pizzafutárnak kis pénz keresés fejében. Ez meg is történt , összegyüjtöttem a pénzt egy BMW 750-re és tovább folytattam pályafutásom az OKF-nél. Hogy is kerültem ide? Apám rendőr volt és szerettem volna tovább vinni a családi hagyományt és valahol el kellett kezdeni a pályafutásom. Ide csöppentem ,felmértek és alkalmas voltam a szolgálat felvételére. Nagyon tetszett ez a munkahely, volt sok riasztásunk , nagyon izgalmas volt. Ám egy nap jött hozzánk 3 új ember és nem voltak valami kedvesek. Állandóan veszekedés volt, hogy ki mit hogy csinál ezért egy nap eljöttem onnan és vissza se néztem. Most mivel elbűvölenk ezek a csodás autók és járművek , szeretném egy kicsit kitapasztalni , milyen lehet ezeket szerelni. Ki szeretném tapasztalni milyen lehet dolgozni ilyen munkakörben.~

Aláírás:
Flavio Gotti
 
  • Tetszik
Reactions: jumpi és mnyhrt

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2022.10.27.) 18:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.