Flavio Carrera -- Supra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Flavio Carrera >

Panaszolt fél admin neve:
< Supra >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen ügyintézés, helytelen szankció, játékossal szembeni OOC stílus, segítség elhanyagolása, Teamspeak szerveren való stílus, lekezelő írás, nem adminhoz való viselkedés. >

Bizonyítékok:
<

Adminügy forrása:
[2021-02-28 19:17:01] [Output] : Amanda Maywurm mondja: Gengsterek
Ezután lelőttük az embert, mert próbáltuk megállítani de tovább futott.

Helytelen ügyintézés és szankció:
[2021-02-28 19:26:29] [Output] : [AdminJail]: Supra bebörtönözte Flavio Carrera-t 300 percre.
[2021-02-28 19:26:29] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM

Játékossal szembeni OOC stílus:
[2021-02-28 19:21:52] [Output] : Admin[1] Supra: (( Cario ))
[2021-02-28 19:21:53] [Output] : Admin[1] Supra: (( nem kérdeztelek. ))

Segítség elhanyagolása:
[2021-02-28 19:26:13] [Output] : Hegio Trenico: (( Supra, lehet kérni, hogy nagyobb admin birálja? ))
[2021-02-28 19:26:29] [Output] : [AdminJail]: Supra bebörtönözte Flavio Carrera-t 300 percre.
[2021-02-28 19:26:29] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM

Teamspeak szerveren való stílus, lekezelő írás:
<156:25> "Supra": nem vagyok rád kiváncsi nem kell irogatni.
<15:10:25> "Supra": el lett mondva szerintem meetingen is az ügy
<15:10:28> "Supra": de ti tudjátok
<15:14:10> "Jeremias Luque aka Akimbo": Azokat csesztetik az adminok itt v2n akik Rpznek és nem 0-24 atm eznek.
<15:14:11> "Supra": a jail jogos volt.
<15:14:20> "Supra": xd
<15:14:21> "Supra": igen
<15:14:34> "Jeremias Luque aka Akimbo": őszintén speceltél már minket?
<15:14:49> "Jeremias Luque aka Akimbo": hányszor láttál, atmezni minket/rabolni vagy bármi?
<15:16:12> "Jeremias Luque aka Akimbo": Remek, szerintem hagyjuk abba a vitát. Fő admin bírálására várjunk vagy ha oda fajulna szerintem Ricsi is bírálhatná
<15:16:36> "Supra": Ricsi is az ismerősöm.
<15:16:42> "Supra": bárki birálhatja
<15:16:48> "Supra": felőlem
<15:16:52> "Supra": Tamási is!
<15:16:54> "Jeremias Luque aka Akimbo": Nem bírálhatja bárki.
<15:19:11> "Supra": Viszont igyis úgyis Bone bírálja.
<15:19:15> "Supra": mert ő írt oda.
>

Megjegyzés:
<


Egy körben álltunk a többiekkel mikor Amanda be állt közénk bevágta a forrásban lévő szövegét aztán tovább futott.
Ezt én mint bandás hergelésnek vettem. Ezután kaptam egy adminjailt DM indokkal amihez az volt a magyarázat, hogy "egy szóért nem lövöd le".
Alaphelyzetben bandahergelés, nonRP, FUN, szereptévesztés. ( Két skines deagle volt az oldalán női karakterrel nagy valszeg civilként. )
Meg kaptuk azt is, hogy nem tudta, hogy bandások vagyunk miközben úgy jött oda ahogy a forrásban látható.
Magában nyilvánvaló az, hogy mi egy banda vagyunk, ezt már a ruházat, tetoválások és a környezet is elárulja.
Szerintem senki nem fog oda jönni egyedül egy bandához és bevágni ezt a szöveget majd elfutni, ugrálni.

Résztvevők, szemtanúk írhatnak!
( Cario Consuelos, Hegio Trencio, Jeremias Luque, Amanda Maywurm )
>
 
Utoljára szerkesztve:

Lola Maywurm

Újonc
2019. 12. 08.
20
23
V4 karakter
Lola Maywurm
V2 karakter
Amanda Maywurm
A fegyver miatt én már megkaptam akkor a jailem, szóval nem értem miért hoztad tovább fórumra, Oda mentem hozzád és annyit írtam hogy gengsterek és mentem is tovább, IC nem tudom hogy te bandás/maffiás vagy, és egy ilyen szólás nem jogosít fel téged arra hogy a déli közepén konkrétan megölj azért amiért ennyit mondtan neked, semmi PG nincs benne mert nem fogtad rám a fegyver, már elfutottam onnan amikor te hátba elkezdtél engem darálni, aztán jött Supra és bírálta az ügyet, hogy egy szó miatt nem lősz le a délin. Skines fegyver pedig lehet bárkinél nem kell frakiba menned, ahhoz hogy engedélyel legyen nálad fegyver, nem értem miért nézed le a nőket ennyire :)

bodo válasza:
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Leader, haver, szomdszéd, TS-en jelenlévők, IC család stb... nem tartozik bele a szemtanú fogalmába, kivéve ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha Admin kéri hogy írj hozzá.
Felesleges hozzászólás mely nem közöl érdemi információt OFF-nak tekinthető, és az általános szabályzat 10-es pontja vonatkozik az adott hozzászólásra.
Büntetés: 100 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Több sebből vérzel, egyrészt a déli mellett voltunk, nem a közepén.
Úgy gondolom nem rád tettem a PK-t tehát nem is értem ennek a hozzászólásodnak mi értelme volt.
Csak említettem a szituációt amiből jailt kaptam.
 

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
A fegyver miatt én már megkaptam akkor a jailem, szóval nem értem miért hoztad tovább fórumra, Oda mentem hozzád és annyit írtam hogy gengsterek és mentem is tovább, IC nem tudom hogy te bandás/maffiás vagy, és egy ilyen szólás nem jogosít fel téged arra hogy a déli közepén konkrétan megölj azért amiért ennyit mondtan neked, semmi PG nincs benne mert nem fogtad rám a fegyver, már elfutottam onnan amikor te hátba elkezdtél engem darálni, aztán jött Supra és bírálta az ügyet, hogy egy szó miatt nem lősz le a délin. Skines fegyver pedig lehet bárkinél nem kell frakiba menned, ahhoz hogy engedélyel legyen nálad fegyver, nem értem miért nézed le a nőket ennyire :)
Ott voltam az ügynél így hozzá szólhatok. Ezzel magadnak írtál hülyeséget, , "IC nem tudom hogy te bandás/maffiás vagy," akkor miért mondtad, hogy gengszterek, még úgy, hogy hozzád sem szóltunk? Ez esetben szép kis skin mg -t toltál le.
 
  • Tetszik
Reactions: Ego

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Sziasztok!
Elsősorban az ooc chatem linkelem Bone-nak.
Szerintem attól még hogy bandás vagy nem fogsz egy szóért megölni valakit, esetleg animba rakjátok.
 

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
Anim miben jobb mint a gyilkosság? Egy animban lévő ember még feltud minket köpni a rendőrségnél. INGAME mi döntsük el meg e akarjuk ölni vagy sem, nem pedig az admin fogja megmondani mit roleplayezzünk / mit tegyünk. Szerintem senki sem szereti ha másnak mondják meg mit kell csinálniuk egy "roleplay" helyzetben ha ez a helyzet mondható roleplaynek.
 
  • Tetszik
Reactions: Ego, CarlV2 és GT

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Kötve hiszem, hogy egyből. Ahogy elindult írtam neki de már ugrált tovább.
Lehet nem láttad OOC chaten, hogy ezt leírtam.
 

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
Adminnak kötelessége meghallgatni a playereket, ellemezni a dolgokat. Nem pedig hasadra csapva osztani a jailt, mert a sértettnél nem csak "Indokatlan fegyver viselés" volt, ahogy leírtam előbb saját magának csinált hülyeséget, bevallotta, hogy mgzett, azt is írta csak funból írta azt ingame tehát még egy FUN jailt is rálehetett volna fűzni.;)
 

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Adminnak kötelessége meghallgatni a playereket, ellemezni a dolgokat. Nem pedig hasadra csapva osztani a jailt, mert a sértettnél nem csak "Indokatlan fegyver viselés" volt, ahogy leírtam előbb saját magának csinált hülyeséget, bevallotta, hogy mgzett, azt is írta csak funból írta azt ingame tehát még egy FUN jailt is rálehetett volna fűzni.;)
Annyit írt hogy gangster , ebből nem mg-zte ki azt hogy bandás vagy. Az indokolatlan fegyverviselésért megkapta a szankciót!
Az hogy viccelődött ic az nem jelenti azt , hogy funolt .
Alattam lévő hsz-ben direkt rám írt egy tagotok hogy generáljon még pár indokot !
Aki rám írt elbeszélgettünk vele ts-en és még adminteamet is minősített ezért moderátor ki is bannolta. !


*** Today<15:06:03> "Jeremias Luque aka Akimbo": Látom össze jött a csapat :ROFLMAO: - Pastebin.com
 
Utoljára szerkesztve:

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
Már elnézést de gondolkozzunk már! Honnan tudja, hogy gengszterek vagyunk? Oda jöhetett volna azzal is, hogy CIVILEK.
Örülnék ha már egy főadmin válaszolna a pkhoz, mert ennek így semmi értelme. [2021-02-28 19:18:16] [Output] : Amanda Maywurm: (( Mit hergeltem ? csak viccelődtem )) -t Tessék ittvan, hogy bevalotta a FUN-t.

imgur.com/a/6bLqSxA

Ha nem értesz angolul szívesen lefordítom neked, mivel foglalkozik a IRL a banda amit mi rpzünk.

Bíráló főadminnak ittvan az egész log az admin ügy ről https://pastebin.com/Ke9jHmHy

De ahogy látom ez a pk is jogtalan lesz mint a többi https://imgur.com/a/6KHKwLw

Pk után pár percel már Privátban beszélgettek https://imgur.com/a/4EfONuv
 
Utoljára szerkesztve:

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Jelen helyzetben még mindig ott tartunk hogy TE nem tartod reálisnak hogy le lett lőve egy olyan ember aki beszólt nekünk, pluszban lőfegyver volt nála. Ennek értelmében az illető lehetett rendvédelmis akármi. Levezetem akkor neked mert másképp nem megy. Ha az illető rendvédelmis akkor meglehetősen kényes a téma hogy nyomozni jött, ezt mérlegelve cselekedtünk. DM indokolatlan ölés, ebben a helyzetben KETTŐ indok is volt a tag megölésére. Egy beszólt nekünk IC ami utólag kiderült hogy FUN, Kettő fegyvert viselve jött oda hozzánk úgy hogy illegál volt nálunk. Ezeknek a hatására meg lett ölve, animba kéne ütni? Hogy utána menjen az nni-hez? Okos gondolat. Majd én eldöntöm hogy a karakteremmel mit és hogyan cselekszem, te ezt teljesen másképp láttad ezért jött a panasz rád. Mellesleg lett neked mondva hogy egy nagyobb admin jöjjön ide az ügy intézésre, te ennek nem tettél eleget. Az admin a szerveren segítség nyújtásként vesz részt első sorban. Mi kértük hogy legyen szólva nagyobb Adminnak ez nem történt meg így a segítség kérést is elmulasztottad. Nem tudsz érdemleges bizonyítékot felmutatni csak azt hogy ez DM. Ismétlem magam volt indok nem is egy. Innentől kezdve majd a bíráló FA eldönti.


PK-t bővítettem annyival hogy admin létedre olyan stílust engedsz meg magadnak hogy az valami vicc. PK ban bele van írva de ide is csatolom a ts beszélgetést. Arról nem beszélve hogy hangoztatod hogy Ricsi az ismerősöd. Mire szeretnél kitérni ezzel a kijelentéssel?

<156:25> "Supra": nem vagyok rád kiváncsi nem kell irogatni.
<15:10:25> "Supra": el lett mondva szerintem meetingen is az ügy
<15:10:28> "Supra": de ti tudjátok
<15:14:10> "Jeremias Luque aka Akimbo": Azokat csesztetik az adminok itt v2n akik Rpznek és nem 0-24 atm eznek.
<15:14:11> "Supra": a jail jogos volt.
<15:14:20> "Supra": xd
<15:14:21> "Supra": igen
<15:14:34> "Jeremias Luque aka Akimbo": őszintén speceltél már minket?
<15:14:49> "Jeremias Luque aka Akimbo": hányszor láttál, atmezni minket/rabolni vagy bármi?
<15:16:12> "Jeremias Luque aka Akimbo": Remek, szerintem hagyjuk abba a vitát. Fő admin bírálására várjunk vagy ha oda fajulna szerintem Ricsi is bírálhatná
<15:16:36> "Supra": Ricsi is az ismerősöm.
<15:16:42> "Supra": bárki birálhatja
<15:16:48> "Supra": felőlem
<15:16:52> "Supra": Tamási is!
<15:16:54> "Jeremias Luque aka Akimbo": Nem bírálhatja bárki.
<15:19:11> "Supra": Viszont igyis úgyis Bone bírálja.
<15:19:15> "Supra": mert ő írt oda.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: technősbéka

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Akkor szedjük sorba a történteket.
Helytelen ügyintézés:
-Attól még, hogy bandás vagy és beszólnak neked nem jogosít fel arra, hogy lelődd az illetőt.
Játékossal szembeni OOC stílus:
- Amilyen log szereppel a ferdítés láttok csak nem pedig az igazságot. Supra elküldte a teljes beszélgetést aminél egyértelműen leírta, hogy kit kérdezz.
Segítség elhanyagolása:
-Az admin dönti el, hogy kér-e segítséget egy ügyintézésen vagy sem.
Teamspeak szerveren való stílus, lekezelő írás:
<156:25> "Supra": nem vagyok rád kiváncsi nem kell irogatni.
Nem így kell megnyilvánulni a játékossokkal szemben
Mínuszpontba részesítelek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.