Flavio Carrera - Balint

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Flavio Carrera >

Panaszolt fél admin neve:
< Balint >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan adminjail >

Bizonyítékok:
< Konkrét bizonyítékom nincsen az üggyel kapcsolatban. A PM sorozatot tudom elküldeni ide.
[Küldött PM]: Balint (124): Megkérdezhetem, hogy ez mi is volt? -Tudtommal az hogy elesek látható történés. :)
[Segítség] Admin[1] Balint: Szia, le estél a motorról és nem rpztél semmit se
[Küldött PM]: Balint (124): Most írtad le te is, hogy le estem. -Ezt te is láttad tehát látható volt.
[Küldött PM]: Balint (124): a /me -/do nem látható cselekvést/történést fejez ki, ez viszont látható volt.
[Segítség] Admin[1] Balint: De rpzned kell
[Segítség] Admin[1] Balint: Nincsen több hozzá fűzni valóm, élhetsz a PK lehetőséggel
[Küldött PM]: Balint (124): Akkor írjátok át a szabályzat, mert szabályzat szerint most nem volt kötelességem RPzni, amúgy is körülbelül csak hátra borultam.
[Segítség] Admin[1] Balint: De kötelességed, és kérlek a többi felesleges PM-el ne floodolj
[Küldött PM]: Balint (124): Nem felesleges, ugyanis jogtalan adminjailt kaptam. -TS-en nem tudunk beszélgetni?
[Segítség] Admin[1] Balint: Nem jogtalan a jailed , mivel kell rpz-ned ha le esel róla
[Küldött PM]: Balint (124): fórumon található szabályzat szerint semmit sem szegtem meg, ugyanis látható történés volt.
[Segítség] Admin[1] Balint: Akkor a PK lehetőséggel tudsz élni
>

Megjegyzés:
< Amiért a jailt kaptam : RP hiánya ütközésnél Azért tartom jogtalannak ugyanis motorral voltam, sisakkal a fejemben. -Hátraborultam a motorral körülbelül ugyanis fel akadt a falra. Hátra estem és szerintem ez látható történés ezért nem volt kötelességem RPzni. Azt sem értem, hogy hogyan lehet nonRP-sen ugratni. >
 
Utoljára szerkesztve:

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Leestél a motorról mivel ütköztél, ezért RP-zni kellett volna.

Jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: Croxo és Bone
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.