Flavie Antoinette - Kfer

apolitikus

Újonc
2023. 06. 14.
50
391
V4 karakter
Flavie Antoinette
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Flavie Antoinette


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Kfer


Panasz oka, leírása, kifejtése:
MG gyanú, animbuggoltatás


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/ptx4tz


Megjegyzés:
Még mielőtt belekezdenék, azért írom a PK-t, mivel a szerveren az esetet követően nem voltál elérhető AFK miatt, nyitottam reportot direkt az esetet követően. Nos, Aranybank, szokásosan rendvédelmi oldalon elhelyezkedtünk a liftterem ajtaja előtt. Volt egy szerencsétlen feljöveteletek, amelyben animba kerültél, a társaid vissza tudtak menekülni a liftbe és lejutni. Az esetet követően megnéztük a szobát, sérült-e valaki. Megláttam téged, RP-vel kirúgtam a kezedből a fegyvert, amit utána át is adtál. Nem láttam benne a rációt, de mondom egye fene átadod. RP-vel átkutattalak, ez már a videón is szerepel. Elkezdtem írni, hogy akkor elkobozom tőled a kábítószereket is /me-vel. Még le sem írtam egy szót se, te már elkezdted egyesével átadogatni a füvet, pontban akkor, amikor a társaid felértek, hogy ne tudjak rájuk visszalőni vagy reagálni. Jól látszott, hogy céloznék és lőnék, csak ugye animba buggoltatsz, hogy ne tudjak reagálni. Nekem ez a sztori több sebből is vérzik, kezdve azzal, hogy ezzel sikeresen lelövetted magad, mivel ugye átadásnál az animos karaktered is felállt és kilőttek téged, továbbá engem mozgásképtelenné tettél úgy, hogy így is alig voltunk rendvédelem részről az aranybanknál. Arról nem is beszélve, hogy pontosan abban a nanosecundumban kezdted átadni magadtól a drogot, amikor a társaid akikkel gondolom discordon vagy ts-en nem beszéltetek, felértek a lifttel. Válaszodat előre is várom.
 

kfer

Nem én kések, a világ siet.⏳
SzerverAdmin
v4
2019. 12. 21.
158
753
Budapest
V4 karakter
Amy Saidi
Helló, nem tudom mi hasznom lenne abból, hogy én átadom neked a fegyvereimet, odajöttél, prioritásnak érezted a lefegyverzésem, kirúgtad a kezemből a tec9 -et, át is adtam tárral együtt, ha húztam volna az időt akkor az lett volna, hogy cuccmentés. Arról nem tehetek hogy neked fontosabb volt az, hogy le lootolj engem, mint hogy a lifttel foglalkozz amikor jön fel. Ha nem adom át akkor az a baj, hogy cuccmentés, egyébként engem tekes lőtt le, mg pedig nem történt.
 

apolitikus

Újonc
2023. 06. 14.
50
391
V4 karakter
Flavie Antoinette
A válaszod alapján és a fent leírtak után látom nem érzékeled, pontosan mi is a problémám. Valahogy a kontextusát és a baj forrását a videó többszöri lejátszása után sem érzékeled? Pontosan akkor adod át a cuccaidat önszántadból, amikor a társaid óramű pontossággal megrohamoznak minket, céloznék, lőnék, de nem tudok, mivel magadtól szórod át nekem a dolgaidat a még le nem RP-zett drogelvételt megelőzve, ezzel meggátolva engem attól, hogy reagálni tudjak.
Az esethez további hozzáfűznivalóm nincsen, a videó kellőképpen beszédes.
 
Utoljára szerkesztve:

kfer

Nem én kések, a világ siet.⏳
SzerverAdmin
v4
2019. 12. 21.
158
753
Budapest
V4 karakter
Amy Saidi
Jön fel a lift, te még mindig ott guggolsz mellettem, mit gondoljak erről? átadtam amit már rpztél is, jött a lift nem a liftet tartottad, ha azt nézed nyilván nem adom át számodra. Teljesen tettél arra,hogy jön fel a lift, látod, hogy jön fel és rpzed el hogy elkobozza a cuccait.
 

apolitikus

Újonc
2023. 06. 14.
50
391
V4 karakter
Flavie Antoinette
Megpróbálom lassan leírni, hátha úgy jobban emészthető a mondandóm. Kirúgom a kezedből a fegyvert, TE erre átadod. Lehajolok melléd, átkutatlak. Eddig szerintem nem bonyolult. Elkezdek írni, NEM ütök ENTERT-t, tehát nem történik meg az interakció, te elkezded átadogatni egyesével a cigit, véletlenül abban a pillanatban, ahogy Zrínyi kitör többedmagával a liftajtón, majd folytatod az ellátásomat a további cigiadagokkal, direkt, hogy ne tudjak visszalőni a társaidra, ami a videón látszik is.
Ha neked ebben semmi szokatlan, különös nincsen....
 

kfer

Nem én kések, a világ siet.⏳
SzerverAdmin
v4
2019. 12. 21.
158
753
Budapest
V4 karakter
Amy Saidi
Nem kell ez a stílus, magadat minősíted vele, ahogy a reakcióiddal is, a bank rp ahogy hallottam semmis, mindenki fel lett szedve, köztük te is. A fegyver kirúgás már pedig felér egy elvétellel, szóval ezért is adtam át. Hátrányt nem akartam okozni neked, hátsószándék nem volt abban, hogy én átadtam az illegális tárgyaimat. A jelentés pedig ráért volna, mert én már amúgy is veszélytelen voltam rátok nézve, a videón pedig tisztán látszik, hogy számodra mi is a prioritás.
 

kfer

Nem én kések, a világ siet.⏳
SzerverAdmin
v4
2019. 12. 21.
158
753
Budapest
V4 karakter
Amy Saidi
Nem az volt a cél, hogy le legyen lőve, csak úgy voltam vele, hogy mellettem guggolt, így oda adtam neki a dolgaimat, ha a liftet tartotta volna, nyilvánvalóan nem adok neki semmit át. Lehet az utolsó füves pont rosszul jött ki, de ebben semmi szándékosság nem volt, hogy őt ezzel hátráltassam.
50-50 egyébként ez dolog véleményem szerintem ahogy történt, én tényleg rossz pillanatban adtam át a füves cigit, ami mögött nem volt rosszindulat semmi szándék, hogy elrontsam az ő játékát, véletlen volt, így jött ki pont. A másik fele az, hogy fontosabb volt hogy le lootoljon egy félig halott embert miközben a videón tisztán látszik, hogy jön fel a lift amit ő néz is végig, de minden másodpercet kihasznál arra, hogy elvegye a cuccaimat.
A végén fel lett szedve mindenki, ahogy fentebb leírtam, Skez semmissé tette a bank RP -t, minden cuccom nála maradt, fel is lett szedve mindenki, így nem tudom, hogy miben tudnék még neki segíteni kárpótlásképp, mert az én részémet beismerem, hogy az utolsó füves lehet rossz pillanat volt tényleg.
 

apolitikus

Újonc
2023. 06. 14.
50
391
V4 karakter
Flavie Antoinette
Úgy ismételgeted, hogy én csak lelootolni akartalak téged, mintha bármikor kértem volna bárkinek a fegyverére is figyut, vagy elraknám a széfembe egyből, miután tőled elvettem, vagy kitüntetnének érte. Még engem akarsz kihozni a szituációból vétkesnek... na azért a meszes vödröt ne lapátoljuk már nagykanállal. Szimplán arról van szó, hogy fordított esetben már kitettél volna 1-2 hónapra szándékos animbug, MG, nonrp indokokkal a szerverről... ameddig meg Freak nem kérdezett, véletlenül sem tudtad azt leírni, hogy "ja, elrontottam, lehet nem kellett volna". Zéró önreflexiót gyakorolsz, mindaddig, ameddig felsőbb autoritás nem követeli meg. Ebből is látszik, hogy a "halandó" játékosok felé, akik felett hatalmat gyakorolhatsz admin4-ed révén, milyen attitűdöt képviselsz. Azt még azért tegyük hozzá, hogy azért lett leoffolva az RP, amiből a törött kezű társaid jöttek ki jól, mert te leafkoltál és nem tudtuk megbeszélni az általam fent leírt kétes dolgaidat, így maradt ez az utólagos metódus. Amit leírtál, hogy "minden cucc" egy tec9. kb 320 lőszer meg 3 félslukkos cigi volt, amit utána le is adtam az NPC-nek.
 
Utoljára szerkesztve:

kfer

Nem én kések, a világ siet.⏳
SzerverAdmin
v4
2019. 12. 21.
158
753
Budapest
V4 karakter
Amy Saidi
Le írtak alapján egyáltalán nem ismersz és azt sem hogy hogyan is szoktam intézni az ügyeimet, ne találgass arról sem hogy én mit adnék és mit nem, azért mert admin vagyok nem érzem senki felett magamat, ugyanolyan játékos vagyok, mint bárki más, csak épp foglalkozok olyan dolgokkal amikkel az adminnak kell.

Aki eddig beszélt velem a panaszkönyvről ugyanúgy elmondtam neki is amit ide leírtam, hogy rosszkor adtam át, bőven azelőtt hogy freak írt volna.
Csak épp te minden mögött azt látod hogy szándékos volt az egész, amikor nekem Adminkent nem igen számít az ic jail, ahogy eddig sem számított, mert le dutyzom.

De többet nem szeretnék ide írni, mert elég volt ebből az egészből, nem tudom neked mi a szándékod ezzel, remélem elégedett leszel a bírálattal.