FK Jump

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Alexander Connor >

Ötleted:
< FK Jump módosítása >

< Az lenne az ötletem, hogy mint a tőbbi see szerveren, hogy az számítson FK jump-nak, hogy ha 1hónapon belül kilépsz egy frakcióból, és ne azért, ha a kilépés után 1 héten belül másik frakcióba megyünk. Megértem miért van bent az fk jump viszont szerintem az nem reális, hogy 1 hétig nem mehetsz frakcióba mivel ha úgy nézzük addig "munkanélküli" az ember. Civil nélkül pedig nem azt mondom, hogy nem lehet semmit sem kezdeni a szerveren de szerintem unalmas. >


Megjegyzés:
< nincs >
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 285
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Attól függetlenül kérheted az FK Jump jail-t a leaderedtől, ha te tudod, hogy úgy is mész 1 héten belül másik frakcióba. Az csak egy lehetőség, hogyha te nem mész más FK-ba egy hétig, akkor nem kapsz jail-t. De nem vagy köteles kivárni az egy hetet és kérheted magadra az FK Jump jailt már egyből mikor kiléptél, vagy amikor a türelmi időn belül beléptél egy másik FK-ba.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Attól függetlenül kérheted az FK Jump jail-t a leaderedtől, ha te tudod, hogy úgy is mész 1 héten belül másik frakcióba. Az csak egy lehetőség, hogyha te nem mész más FK-ba egy hétig, akkor nem kapsz jail-t. De nem vagy köteles kivárni az egy hetet és kérheted magadra az FK Jump jailt már egyből mikor kiléptél, vagy amikor a türelmi időn belül beléptél egy másik FK-ba.
ezt pontosan tudom, és pont ezt szeretném elkerülni, és ugyan olyan legyen mint a többi see szerveren, h az számítson FK jumpnak, ha 1 hónapon belül kilépsz egy adott frakcióból, és azért nem kapsz jailt, ha 1 frakcióból kilépsz, és 1 héten belül másikba mész.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 285
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát szerintem ha ilyen formában lenne az fk jump akkor még többen kérnék magukra az 5 óra AJ-t, valamint ha meguntál egy frakciót szerintem semmi értelme nincs csak azért bent maradni, hogy meglegyen az 1 hónap. Valamint ha mondjuk egy illegális frakcióba szeretnél csatlakozni, akkor szerintem minden olyan frakció jó néven venné, ha abba az 1 hétbe eljársz hozzájuk rpz-ni, ahelyett hogy leülöd az AJ-t és ténylegesen becsatlakozol majd indulsz te is darálni.
Engem igazából nem zavar a frakció jump, mert nem sűrűn váltok frakciót, aki pedig hamar megun egy frakciót, vagy elsőre nem jól választott az viselje a következményeket, szerintem 1 hetet bőven ki lehetne bírni. Ötleted nem tudom támogatni.
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sziasztok! Az alábbi téma áttárgyalásra került admin meetingen, és arra a döntésre jutottunk, hogy módosítás nélkül megtartjuk a jelenlegi szerver szabályzati pontot.
Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.