Fizetések emelése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Moszat

Ötleted:
Kukás(6000 Ft / kuka jelenleg),buszos(2000 Ft / fő jelenleg) munkáknál fizetések emelése.

Megjegyzés:
Kukásnál 35.000 Ft/kukára gondoltam, buszosnál pedig 15.000 Ft/fő. Sokkal jobb lenne szerintem, és így lehetne egyensúlyozni a többi munkával, mert szerintem ez így nem a legjobb hogy éjjel-nappal bányásznak, benzinszállítóznak.Pár statisztika: Bányász melónál 8 perc alatt öszsejön 200 ezer. Benzinszállítónál összejön AKÁR 6 perc alatt 200 ezer. Aztán, amiket növelni kéne: Kukásnál 25 kukából (25 perc kb.) összejön 150.000 Ft+60.000 Ft(ezt úgy számoltam, hogy 2-en csináltuk a munkát, úgy pedig nyílván gyorsabban végzünk) Buszosnál pedig ha körbemész a városba (20 perc körülbelül) összejön talán talán 200-220 Ezer. Szerintem eléggé irreálisak ezek az árak, jö lenne növelni őket, így nem csak az előbb említett 2 munka menne. Köszönöm a figyelmet, jöhet hideg meleg. :)
 

Suspi

Barangoló
2019. 01. 11.
113
29
Nagyon jó ötlet. Legalább nem mindenki csak a benyaszállitót tolná. Támogatom!
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Nagyon tetszik az ötlet, egyensúlyozná a szerveren található munkák használatát. Támogatom!
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 497
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
TÁMOGATOM! Bár benzinszállítózni se szállítóznak sokan. Alig ha találsz olyan benzinkutat délin kívül ahol van benzin.
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Végig se olvastad akkor..Az a problémám hogy mindenki bányászik csak, pedig a többi meló is nagyon jól meg van csinálva pedig.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bale

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
A szerver 98%-a ígyis csak kereskedik
Te miről beszélsz? a szervernek 45-50%-a általában dolgozik a játékba, ezért is kéne a fizetésemelés a többi melónál, hogy ne csak a bányász melót csinálják.
irreális neked az, hogy 10p alatt szerválnak 220k-t az emberek?
1x nem említettem azt, hogy az a bajom nem tudom honnan vetted ezt.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: bale és jaki

jaki

jurassic
2019. 01. 10.
502
4 618
21
V4 karakter
nick ellwood
"Szerintem eléggé irreálisak ezek az árak, jö lenne növelni őket, így nem csak az előbb említett 2 munka menne." hoppá. csak azért emelni az árakat, hogy a maradék 2% is menőzzön, hogy neki ilyen gold szettje van? már nem látni a szerveren azon kívül, hogy mindenki kereskedik, meg hogy milyen kemény mert skines szettje van. jó ez így ahogy van, a maradék 2% meg inkább maradjon az RP-nél. van 250 játékos általába, abból legalább 220 bányászik, majd kereskedik a megszerzett pénzből. ennyi.
 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Lakner és Moszat

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Najó, eléggé eltértél a témától ez már nem ide tartozik, nem is folytatom ezt a vitát. Ha pedig valamennyire érdekel, akkor pedig kérdezd körbe a szervert, hogy ki mennyire örülne ennek az újításnak.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
Támogatnám az ötletet.. Ez a két munka is nagyon jól meg van csinálva,és egyre kevesebben csinálják (jó, hogy ha 2 embert látok ritkán ezt a munkát csinálni). Szerintem ezzel a két munkának a növelésével, sokkal többen végeznék ezt a munkát, és nem mindenki csak bányászna, vagy tankerezne.
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
de, elolvastam. irreális neked az, hogy 10p alatt szerválnak 220k-t az emberek? A szerver 98%-a ígyis csak kereskedik, hiába illegál leader, vagy akármi.
Ez igaz, nem támogatom, ne csak kereskedjenek az emberek, legyen már RP is... v2 egy kereskedő szerver, így mondják rengetegen, mert nem csinálnak mást az emberek, ez nem állapot, jó ez így ahogy van..
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
V4 karakter
Oscar Hood
LV karakter
Quinn Holland
V2 karakter
Teodoro Peres Hamada
Adom az ötletet, mivel ezeket a munkákat már csak a kezdő playerek szokták használni.
 

Oliver

Újonc
2019. 01. 10.
29
22
V4 karakter
Vito Scalia
Kifejezetten támogatom , hisz legalább látna az ember egy kis életet Los Santos utcáin is , nem csak a bánya körül. :D Illetve én még azt is jó ötletnek tartanám , hogy PL Mentősök , Taxisok alapból kapjanak a szerver által kiszabott alapbért , amit minden egyes órában megkapnak pl. 150 ezer. Szerintem akkor több élet lenne azokban a frakciókban is , amikben nem kapnak sok pénzt azt emberek.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Tömören legyenek a frakciókba is fizetésemelések, az sem rossz ötlet.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: bale és bird

Oliver

Újonc
2019. 01. 10.
29
22
V4 karakter
Vito Scalia
Igen , csak ne a frakciószámláról menjen le az a 100-150 ezer , hanem úgy mint pl a kamat és ez mellett maradjon meg nekik a mostani fizetés. Hisz kicsit irreális és kicseszés azokkal szemben akik nem akarnak egész nap bányászni. Amíg 1 óra alatt megkeresed az alapmunkával a több milliót addig a mentős egy óra alatt pl 50 ezret keres vagy fogalmam sincs mennyit. Ez az , ami pl. nekem nem tetszik.
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
Tetszik az ötlet szóval csak TÁMOGATNI Tudom!
 

nancsi

Újonc
2019. 01. 10.
47
6
27
LV karakter
Dylan Zimmer
Támogatom! Viszont a fémfeldolgozó sem keres sokkal jobban,még annyi hogy az árak amiket írtál eléggé unfairek lennének a többi munkával szemben,a kukásnál a 25 kuka utáni leadást is lehetne növelni.
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
A Fémfeldolgozó szerintem nem keres rosszul jelenleg, de abban igazad van amit a végén írtál.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
795
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Olyan szinten támogatom az ötletedet,hogy ne csak a bányászás menjen,hanem más munkát is toljanak az emberek!
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.