"/fixvehbug"

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< George R'Soyaga >

Ötleted:
< Mint a címből is kiderül egy parancsot javaslok, amelyet a bugos autóknál lehetne használni: /fixvehbug >

Megjegyzés:
< Azért nem FK fejlesztéshez nyitom, mert több mindent befolyásol az esetleges megléte. Részletezném:

A parancs csak is adott playerre vonatkozna, paraméter mentesen, járműben lenne csak használható. Kiadása esetén csak olyan járműveket 'fixelne meg' amelyeknek az állapota minimum 60% felett van (ezzel kikerülve a visszaéléseket, nem bugos TK esetén gyorsabb szerelés kihasználása).
További lépcsőfok lenne, hogy a parancs kizárólag szerelő FK tagnak működne (1) duty felvétele esetén (2), az adott telep területén (3), valamint egy 'X' rangtól felfele /F3/(4). Használata esetén a chatboxban tájékoztatás jelenik meg az adott FK tagjainak h 'XY' használta a parancsot (ezt igény esetén az adminisztrátorok is láthatnák /ellenőrzés miatt/).

Ez egyrészt tehermentesítené az adminisztrátorokat (időben, valamint a fixelések számában), másrészt gördülékenyebbé tenné a szerver működését, amennyiben nincsen elérhető vagy szabad adminisztrátor fent.

Természetesen mindenkinek joga van a témában állást foglalni,
én mint Admin/FK leader/player szemszögből nézve javaslom ezt a megoldást.
Úgy gondolom ezzel a 4 lépcsős kritériummal működhetne visszaélés mentesen a rendszer.

Érdekelne ki hogyan látja ezt. >
 

Montella

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
41
V4 karakter
Montella Vincenzo
LV karakter
Montella Vincenzo
V2 karakter
Montella Mawyd
teljes mertekben tamogatom , szukseges dollog lenne es konyitene az adminok/szerelok dolgat
 
  • Tetszik
Reactions: North

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Szépen összeírtad és ahogy elnézem eléggé nehezen lehetne ezt kihasználni. Személy szerint nekem is "buggos" kocsim van, amit ha szereltetek mindig fixet kell rá kérni és sokszor 10 percbe is tellik mire jön az admin és lefixeli a kocsit. Hasznos ötlet, remélem bekerül.
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Teljes mértékben támogatom, nagyon régóta bent kéne már lennie.
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Jó ötlet omszes kocsik között is sok a buggos kocsi támogatom.
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Csak támogatni tudom az ötletet,mivel nekem is van bugos autom amire mindig admin által fix-re kell várni ezzel segíthetné a munkájukat is nemkellene folyamatossan erre az esetre futkozni -1probléma
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Jó ötlet és hasznos is lenne, Támogatom.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hasznos lenne a szerelők és a playerek részére is , mert van , hogy fél órát csak arra vár az ember , hogy egy adminnak legyen ideje jönni egy fix erejéig. ( Itt most nem az adminnal van a baj , nem kell félre érteni.)
Viszont szinte mindenkinek van a szerveren legalább 1 olyan járműve amin valamely elem buggol , szerintem elgondolkodtató ez az ötlet megvalósítása , vagy a jármű elemek bug mentesítése.
 
  • Tetszik
Reactions: R3HABS

MaxiV2

Pötyögtető
SModerátor
v2
2019. 01. 10.
512
196
22
Arad
V4 karakter
Max Guerrini
V2 karakter
Max Cortez
Jó ötlet csak Támogatni tudom.
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Volt sccs tag ként írok, szerintem hasznos lenne ez a parancs a szerelők számára.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ehj de jó ötlet lett, lett már nyitva ilyen topic régebben, nem tudom mi lett azokkal, de ez nagyon hasznos lenne!
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Én is megírtam már anno ezt az ötletet , ott mindenki írta , hogy volt már bent a parancs és nagyon bugos volt sajnos és ki is lett ez miatt véve.
De mint akkor is így most is támogatom , mert sajnos szükség lenne erre , hogy ne az adminoknak kelljen még ezzel is foglalkozni. +1
 
  • Tetszik
Reactions: North

Iggy

Barangoló
2019. 10. 12.
94
87
Szia! jol megfogalmaztad az ötletedet amit értékelek meg amugy hasznos is lenne mert az adminok-nak is vannak ügyeik és igy ezel nem kéne az adminokat zaklatni szoval Támogatom az ötletedet
 
  • Tetszik
Reactions: nempatrik és North

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem ezt a parancsot inkább frakció fejlesztési kérelemnél kellene megemlíteni, de szerintem jó ötlet lenne berakni. V3-on is bent van, és szerintem egyáltalán nem lenne kihasználva. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: North

Cobra

Újonc
Támogató
2019. 12. 29.
46
31
21
?Kenderes?
V4 karakter
🔥Nicolas Ramirez🔥
V2 karakter
🔥Benito Ramirez🔥
Teljes mértékben támogatom! Jobb mikor a szerelőnek nem kell vàrnia, és az admin sem terhelni.
 

Damde

Újonc
2019. 07. 08.
67
51
V4 karakter
patrick lattimore
Támogatom az ötletet, van amikor 10-15percet kell várni egy adminra, a sor meg tele van.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ez a parancs a frissítés által bekerült a szerverre , az ötlet elavult lett. Zárom , helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: North
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.