Fix kártya egyszerűsítése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
278
889
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Jelenleg bent van 8 féle fix kártya a Prémium Shop-ban, az új szerelőrendszer minden szakaszához 1 külön. + A Full szerviz kártya.

Az ötletem ezeknek a számának lecsökkentése 2-re. Volna egy Nagy full szerviz kártya,(800pp) és lenne egy Kis Fix kártya. (200pp)

A Kis fix kártya használatakor a Motor javító-hoz hasonló ablakban lehetne kiválasztani a megjavítandó alkatrészeket:

  • Motor
  • Karosszéria
  • Futómű
  • Gumi
  • Fék
(Az akkumulátort a Motor javításával lehetne feltölteni.)
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Elég jó,hasznos ötlet. Támogatom
 

Zsinky

Újonc
2020. 03. 29.
20
2
21
Debrecen
V4 karakter
Owen Fern
Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! Büntetés: 30 pont - @Maxii
Támogatom.
 

pierce

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
232
213
V4 karakter
treshawn.pierce
LV karakter
treshawn.pierce
V2 karakter
-
ez tenyleg egy jo otlet, felesleges szerintem 8 kulonbozo fix kartya itemnek a jelenlete a szerveren, maximalisan tamogatom
 

aScount

Barangoló
2019. 01. 10.
123
166
V4 karakter
Tyler Scount 👤
LV karakter
🪬 Deen Scount 🪬
V2 karakter
❌
Szerintem is hasznos lenne, Támogatom!
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
917
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Oké de hol az ötlet? Legyen 8 helyett 2 és tovább?

Ha valami gondod van jelenleg is veszel egy kártyát arra a gondra és a te megoldásoddal is ugyanez.
Ha ez megvalósul (amit erősen kétlek mert miért vennének ki egy kompletten kész és működő rendszert???) az ég világon semmi változás nem fog történni

Ez olyan mintha azt mondanád hogy a boltokba ne 8 féle étel legyen hanem 2
Kiveszünk 6 dolgot csak hogy 2 legyen

u.i.: mi ebbe az "egyszerűsítés"? Ha gond van az akkuval veszek egy akku kártyát, ha gond van a karosszériával veszek egy olyat
Te ehelyett inkább olvasnád hogy a kicsi erre meg erre jó de arra meg arra nem, és ha nekem az akkuval épp semmi bajom azt is megjavítja fölöslegesen
Kész káosz
 

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
278
889
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Oké de hol az ötlet? Legyen 8 helyett 2 és tovább?

Ha valami gondod van jelenleg is veszel egy kártyát arra a gondra és a te megoldásoddal is ugyanez.
Ha ez megvalósul (amit erősen kétlek mert miért vennének ki egy kompletten kész és működő rendszert???) az ég világon semmi változás nem fog történni

Ez olyan mintha azt mondanád hogy a boltokba ne 8 féle étel legyen hanem 2
Kiveszünk 6 dolgot csak hogy 2 legyen
Az ötlet nem cserélni le a valós rendszert, csak 8 külön item helyett egy menüben lehetne elérni a fix kártyát. Ez ugyan olyan mint az animpanel. A sok /-parancs irogatása helyett, egy átlátható menüben éred el az összes animációt.
u.i.: mi ebbe az "egyszerűsítés"? Ha gond van az akkuval veszek egy akku kártyát, ha gond van a karosszériával veszek egy olyat
Te ehelyett inkább olvasnád hogy a kicsi erre meg erre jó de arra meg arra nem, és ha nekem az akkuval épp semmi bajom azt is megjavítja fölöslegesen
Kész káosz
A Kis fix kártya mindenre használható volna. Csak nem érne meg vele egy full javítás.

Az akku-val kapcsolatban. Mivel a motortérben helyezkedik el ezért a motor generálhoz tartozna, ami megjavítja a motor összes elemét. Egy külön javítási folyamatot/részt nem "érdemel" hisz csak 1 darab alkatrészről van szó.

Nem értem hogy ez az 5 opció miért "káosz"?
 
  • Tetszik
Reactions: M3DX123 és Sasa

Brajsz

Újonc
2019. 01. 10.
26
27
V4 karakter
Matt Brice
LV karakter
Matt Brice
Egyet kell értenem Benz hozzászólásával. Ötletnek nem lenne rossz, ha mondjuk még nem létezne a kialakult, megvalósított és használatban lévő rendszer. Amíg nem okoz problémát ( Például kevesebb FPS, több betöltési idő, stb. ilyenekre gondolok ), addig nem fogják variálni és felesleges kivenni.
De tényleg, az ötlettel nincs baj, csak felesleges munka lenne nekik és valszeg van jobb dolguk is, minthogy most egy ilyennel foglalkozzanak.
 
  • Tetszik
Reactions: Benz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.