*Fix&Drive Service postaládájában egy jelentkezési lap Bryan O'connor-tól*[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 09. 17.
45
9
V4 karakter
X
LV karakter
Taylor William
V2 karakter
Bryan O'Connor

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Bánki Balázs a nevem és szeretném ha Balázsnak szólítanátok ~


Életkorod:
~ 16 éves vagyok. ~


A játékon belüli szinted:
~ Jelenleg a lvl-5s szinten tartózkodom,nemrég jöttem át v3 ról ahol több mint 20.000+percem volt.De remélem ez nem befolyásolja a döntéseteket. ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Nem,nem rendelkezem egyikkel sem. https://imgur.com/a/YsM7Skv

Kickelve talán ha egyszer voltam AFK-miatt.~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Rendelkezem vele,mindennapos használatban részesítem. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen igen. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~Bánki Balázs a nevem, 16. évemet töltöttem Novemberben. Napjaimat szeretem családommal, barátaimmal tölteni a természetben vagy akár beltéri tevékenység keretén belül. Magamtól sem sajnálom ugyan az időt, fontosnak tartom kedvenc tevékenységeimre, hobbijaimra tölteni azt, lelki egészségem fenntartására. Ezen hobbik közé tartozik a számítógépes játékok játszása , amit kiskorom-óta szeretek csinálni.Közbiztonsági osztályba járok ahol jelenleg 10.es vagyok.Negítv tulajdonságaimnak talán azokat tudnám felsorolni hogy nem szeretem ha lenéznek és semmibe vesznek,mikor én beleadok mindent,meg talán azt hogy egy kicsit sértődékeny vagyok,Pozítív tulajdonságaim például az hogy ha belekezdek valamibe akkor azt csinálom,értem a viccet és barátságos vagyok és gyorsan betudok illeszkedni egy számomra új közösségbe is.Számítógép előtt töltött perceim nagy részében a SeeMTA szerverén játszom, akár barátokkal, akár egyedül, bár az előbbit jobban preferálom a csapatmunka, társalgás és RP szituációk szaporítása gyanánt. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Bryan O'Connor~


Anyja, apja neve:
~ Apa:Frank O'Connor Anya: Jessica O'Connor~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ Email címem: Bryan1974@seemail.com,Telefonszámom:816671 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Természetesen igen.~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/Rclkcs4 ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nem, mikor arra járok beszélgetek pár szerelővel,de ezen belül semmi.~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Mindenkinek érdeke a végső siker, ez sok ágra kiterjed, viszont az eggyütt működés, a kommunikáció nagyon fontos egy szervezetben, a közös cél elérése van szem előtt mindenkinek, és általában mindez működni tud komplikációk nélkül, szóval a véleményem,hogy elhagyhatatlan egy szervezetben, és egy ritka nagy pozitívum. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen,Törzsvendég vagyok,nagyon sokszor járok ide.~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Bryan O'connor-nak hívnak , 1974-ben születtem Los Santosi kórházban. Szinte csak anya volt velem otthon mert apa kamionos életet élt és sokszor messzire ment. Amikor eljutottam az iskolába akkor felsőig nagyon jól ment a tanulás. Felsőben egy kicsit romlott a tanulmányom de nem volt egy gázos helyzet. Néhány barátom a rossz fele akart vinni , de én nem mentem velük orvos akartam lenni és a tanulás volt a fő célom. Nagyon sokat tanultam és készültem minden napra. Amikor jelentkeztem iskolába akkor bekerültem a gimnáziumba. Nagyon nehéz volt , nem nagyon sikerült jó jegyeket szerezni. Amikor Apa ráért akkor megmutatta , hogy kell szerelni kamiont , de ő sem tudott sok mindent.Éppen elvégeztem a gimnáziumot és úgy döntöttem , hogy egy autószerelő tanfolyamot végzek el. Apa segítsége miatt megtudtam szerezni a szakmát és nagyon boldog voltam. Sajnos még nem tudtam hasznosítani a tudásom csak a régi kocsinkat szerelgettem , de közben egy kis pénz szerzés miatt elmentem egy futár céghez. Azt amikor abba hagytam akkor horgászni jártam le apával. Mostanában állást keresek , hogy tudjam mutatni mit tudok a szakmámban. Köszönöm , hogy elolvasták az önéletrajzomat. ~


Aláírás:

Bryan O'connor​
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 12.13-án TS-en 17:30kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
  • Imádom
Reactions: BánkiBence2007
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.