Fix&Drive Service Marci jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 07. 18.
5
1
V2 karakter
Pataki Marcell
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

Marci-nak lehet szólítani 13 éves vagyok


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
4471 percem van a szerveren imádom a szervert kb. 4 hete játszok a szerveren


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
3-szor voltam AdminJailban nem tiltottak még soha és volt egy név váltásom

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
rendelkezni fogok TeamSpeak3-mal és mikrofonnal is


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
A nap 24 órájában kb. 8-9-10 órát nem vagyok fent és amikor fent vagyok a szerveren akkor bármikor tudok időt száni rá és tudom az elvártakat teljesíteni


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
Én imádom a focit oda vagyok érte ahogy a szerverért is. nagyon könnyen lehet velem beszélgetni nyitott vagyok. Ha felidegesítenek akkor félre vonulok és magamban letudom az egészet. szeretnék sikeres ember lenni az életbe és a szerveren is. próbálok segítőkéz lenni ha az emberek persze elfogadják. A stresszt könnyen levezetem magamban. A problémákat próbálom profi szinten kezelni vagy ha nem megy akkor könnyen és strapabíróan és keményen



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

Pataki Marcell


Születési helye, ideje:
Pécs 2008.12.04


Legmagasabb iskolai végzettség:
kitűnő


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

Imádok szerelni, imádom az autókat és persze szeretek segíteni az embereken és szeretek csapatban dolgozni ha esetleg bekerülök akkor úgy fogok tekinteni a fix-re mint egy másod családra
Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)

Mivel az életemben csak fociztam ezért erről fogok 10 mondatot íri. Tehát 4 éves koromban elkezdtem focizni és minden a legnagyobb rendben volt én most 13 éves vagyok Kozármislenyben focizok gólkirály lettem és próbálok mindent megtení ebben a szezonban is. Gól erős vagyok. Jó a cselező képeségem. szeretek csapatban működni. Mivel 13 éves vagyok ezért nem tudtam mit csatolni és mit írni ezért még ide írok egy oldalt amin megtaláltok igy kell oda írni vagy másolni,. Mlsz Adatbank Kozármisleny Szabó Marcell Mór​
Aláírás:
Pataki Marcell
 
  • Vicces
Reactions: kixter

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sajnos mintkét helyre OOC infót írtál, illetve a játszott perced is kevés. Fejlődj még az Rp-ben. Nem támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: kixter

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Nincsennek meg az alap jelentkezési feltételek sem, illetve, perceidhez képest sok az AJ , lap kitöltése is összecsapott szakmai önéletrajznál ooc dolgok. - ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.