Fix&Drive jelentkezési lap.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Emilio John

Újonc
2021. 05. 16.
5
1
LV karakter
Emilio John
V2 karakter
Emilio John
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Sáfár Máté vagyok 18 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ öhm igazábból régebben kezdtem el játszani De abba hagytam. Most jelenleg 517 játszott percem van.. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ nem voltam még. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Alap dolog. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Egész nap. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sáfár Máté vagyok 18 éves. Romániából származom. magyarországon élek a szép kis családommal. Ezért van 1 kicsike román tájszolásom de szerintem semmi baj nincs ebből. Sok embernek szeretek segiteni. Mindent megcsinálok amit kérnek tőlem és normálisan maximális oda figyeléssel. szeretk dolgozni hissz apámnak van eggy farmja magyarországon. Nem szeretem ha piszkálnak az akcentusom miatt. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Emilio John ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 1987.01.03 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakmunkás. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert hallotam 1-2 ismerősömtől hogy ez eggy jó csapat és szeretnék részese lenni ilyen jó csapatnak. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Ugye Kijártam a 8 adok osztályt. Utána elmentem szakmunkás kébzőbe az ugye 3 év. elmentem dolgozgatni kerestem a pénzeket. Utána sok helyen megfordultam dolgoztam a temetkezésnél. Dolgoztam gyárakban is. Utána végülis rá jöttem hogy én traktorozni szeretek. nekem ott kezdődik az élet. Elmentem eggy céghez traktorozni utána meguntam. Elmentem kőművesnek aztis meguntam. Mondom ahj Emilio Olyan sok helyen megfordultál már és mégse tetszik eggyik munka se. Nah most rájöttem. Hogy az életem a szerelgetés. Autókat,Motorokat szerelgetni meg stb., Ezért szeretnék jelentkezni a cégükhöz. ~

Aláírás:
Emilio John
 
  • Dühítő
Reactions: fatmarco

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Minimum 5000 játszott perc !- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.