Fix&Drive jelentkezési lap![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xnob2002

Újonc
2020. 04. 16.
18
22
V2 karakter
Tokyo De Santan

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gyurinak hivnak 18 éves vagyok! ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 1 Éve körülbelül de volt kihagyás egy picit.5828 Játszott percem van a szerveren! ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/SCtAPov ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen rendelkezem! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4-5 Órát simán tudnák rá szánni minden este játszom a játékkal
És persze a szabályzatban leirtakat is tudom teljesiteni! ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Ahogy már emlitettem Gyurinak hivnak.És a 19. életévem fogom betölteni lassan vagyis jövöre majd. Borsod megyében lakok egy nagyon kis faluban.Elég gyorsan tudok alkalmazkodni más emberekhez.Szeretek autokat szerelni ezért is választottam ezt.Épp egy ilyen helyen is dolgozom Miskolc mellett.Nagyon szeretem amit csinálok.Roviden és tömören ennyit magamrol. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Halasz Gyula ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos 1995.05.05 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Trade School Szakmunkás végzettség! ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Azért mert nagyon szeretem az autókat.Ezért szeretnék ide mert itt sok auto megfordul.És egyben szeretem öket javitani is.És az iskolai végzetem is. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Halazs Gyula vagyok 25 éves,Születtem New Yorkban 1995.05.05-ben.A tanulmányaimat itt kezdtem meg a Gimnáziumi éveimet itt kezdtem meg de már a Los Santosi gimnáziumban fejeztem 4.2 átlaggal. A Gyakorlati időmet Los Santosban egy nagyobb műhelyben végeztem.Ahol sok ismerösöm is dolgozott már.Ahogy végeztem az iskolával.Ide tudtam el jönni minimális pénzhez jutni.Igy valamennyi pénzt össze tudtam szedni itt.Amivel a családomat is ki segithettem. ~

Aláírás:

Halasz Gyula

 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.