Fix&Drive-hoz![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zsoleszASD

Újonc
2019. 04. 23.
11
0
V2 karakter
James D Jack
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Lisa~



Életkorod:

~ 14~



A játékon belüli szinted:

~ 31 Szintű vagyok. ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ https://imgur.com/V4vryKw ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Körülbelül minden nap~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Nem Sajnos, de a közel jövőben szerintem lesz! ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Pozitív Tulajdonságok:Okos, vezetőképességű,gyorsgondolkodású stb...




[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Carlos Lisa ~



Anyja, apja neve:

~ Carlos Bence, Carlos Emma ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~Lisa30@gmail.com,telefonszám:963893 ~



Büntetlen előítéletű?

~ igen ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/JEk07m2 ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Igen, van sok csak ritkán találkozom velük. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Nagyon fontos, hisz ha nincs csapat munka nincs sok jó szerelés, ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ igen gyakran. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ Carlos lisa vagyok.Én egy inteligens oksos nő vagyok. Szeretem az izgalmat segítséget.Szeretek szerelni/bütykölni. Minden szakmába nagyon jó vagyok. Én most azért szeretnék ide jönni, mert szeretnék segíteni az embereknek. ~




Aláírás:

Carlos Lisa
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.